reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc dla młodej mamy

Dołączył(a)
24 Styczeń 2018
Postów
1
Hej , może jest ktoś z was kto chciałby pomóc młodej mamie ? Poznałam ją przez internet . Ale zanim zaoferowałam pomoc sprawdziłam to czy jest osobą ,która naprawdę potrzebuje pomocy bo różnie to teraz bywa . więcej iinformacji udzielę osobom ,które będą zainteresowane pomocą .
 
reklama
Jakiego rodzaju pomoc byłaby potrzebna? Mam trochę ubranek po moich bliźniaczkach. Cześć może nie jest w stanie idealnym, ale są dobre gatunkowo i tylko po moich dzieciach. Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie.
 
Dokładnie zależy o jaką formę pomocy chodzi :) może napisz tak ogólnie czego dokładnie ta osoba potrzebuje A na pewno coś się wymyśli ;)
 
Hej , może jest ktoś z was kto chciałby pomóc młodej mamie ? Poznałam ją przez internet . Ale zanim zaoferowałam pomoc sprawdziłam to czy jest osobą ,która naprawdę potrzebuje pomocy bo różnie to teraz bywa . więcej iinformacji udzielę osobom ,które będą zainteresowane pomocą .

Przestrzegam przed wysyłaniem pieniędzy. Każdy robi to na własną odpowiedzialność.
Nowe konto, brak szczegółowych informacji, już to powinno wzbudzać czujność.
 
Przestrzegam przed wysyłaniem pieniędzy. Każdy robi to na własną odpowiedzialność.
Nowe konto, brak szczegółowych informacji, już to powinno wzbudzać czujność.


Nie , nie o takiej formie pomocy w ogóle nie ma mowy przynajmniej jeśli chodzi o mnie :)dlatego zadałam pytanie o jaką formę pomocy dokladnie chodzi :) ale dobrze , ze to napisalas bo roznie w zyciu bywa :)
 
Do góry