reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w interpretacji

a jest coś takiego jak zbyt wysoki/szybki przyrost bety?!?! Pytam poważnie, ktoś wie? Bo bardzo irytuje mnie takie pytanie. To tak jakby pytać, czy moje włosy nie są zbyt lśniące?
Chyba, że o czymś nie wiem, to chętnie się doedukuję.
jest.
W przypadku zaśniadu przyrosty bety są gigantyczne i owszem jest to niepokojące. Ale to jest beta w setkach tysięcy 😉
 
reklama
o dobrze wiedzieć. Tylko trzeba najpierw poronić, żeby doszło do zaśniadu. A jeśli nie ma nic takiego w historii pacjentki?
pierwsze słyszę, że trzeba najpierw porobić. Ale może nie spotkałam nigdzie nic na ten temat. Jak możesz to podrzuć jakieś źródła chętnie poczytam.
Byłam pewna, że może spotkać każdego niezależnie 9d historii położniczej
 

Załączniki

  • 9896a66d-a051-4a69-af37-188f68427ae1.jpg
    9896a66d-a051-4a69-af37-188f68427ae1.jpg
    72,7 KB · Wyświetleń: 29
racja to odpowiedź na moje pytanie, z nerwów nawet sie nie zastanowiłam nad tymi wynikami :o a czy uważacie, że taki duży przyrost o ponad 200% jest ok czy za duży? kalkulatory pokazują, że w normie
ja bym nie porównywała wyników liczbowych z 2 roznych aparatów nawet jak są te same jednostki. A poza tym to wczesna ciąża, beta ma prawo rosnąć dynamicznie a potem ta dynamika będzie słabnąć - to też będzie prawidlowe.
 
Pytam tak z ciekawości - w sobotę beta 5,6 (ucieszyłam się, bo pomyślałam, że to początek ciąży), w poniedziałek niestety <2 i we wtorek okres. Myślicie, że beta z soboty to błąd labolatorium, czy po prostu była to ciąża biochemiczna?
 
Do góry