reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomoc w wyniku bety hcg

maniaa0701

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Sierpień 2022
Postów
23
Witam.
Mam dylemat ponieważ 2dni temu wykonałam 2testy ciążowe wyszły blade kreski wczoraj byłam na badaniu bety i wyszedl mi taki wynik dodaje zdjęcie w załączniku.
Co myślicie jest ciaza czy nie ? Bo to labolatorium ma jakieś zawyzone normy względem mojego wyniku
 

Załączniki

  • Screenshot_20220827-150317_OneDrive.jpg
    Screenshot_20220827-150317_OneDrive.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 477
reklama
reklama
Tez w swoim laboratorium mam takie normy. Wcześniej byly niższe i 1 tydzien ciazy byl juz zaznaczony od 5.
Takze podsumowując wynik jak najbardziej wskazuje na ciaze. Każdy wynik powyżej 5 to ciaza tylko w różnym stadium. 😁 gratuluje. Proszę sprawdzić przyrost aby określić czy idzie to w dobrym kierunku. Najważniejszy przyrost.
 
reklama
Do góry