reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!! Beta

matylda 87

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Luty 2023
Postów
30
Witam , beta robiona 45 dni po stosunku wynik <0.1 u/l i 60 dni po stosunku <2.30 m/)l nie robiłam testów zwykłych ponieważ już raz mnie oszukały i pokazały że coś jest a nie było , czy mogę ufac becie czy mam robić testy , boje sie ze zrobię test wyjdzie po czasie dodatni tak jak kiedyś a ja będę wariować , nie wiem czy becie można ufac czy może być beta ujemna a kobieta może być w ciąży za tydzień mam ginekologa na usg co sadzicie , proszę o normalne wypowiedzi i nie ocenianie
 
reklama
Beta jest jedna z najbardziej wiarygodnych metod wykluczenia, czy potwierdzenia ciąży. Jeżeli od stosunku minęło już tyle czasu i beta była ujemna to na 100%nie jesteś w ciąży. Testy wychodzą pozytywne tylko wtedy kiedy beta HCG jest dodatnie..
 
Beta jest jedna z najbardziej wiarygodnych metod wykluczenia, czy potwierdzenia ciąży. Jeżeli od stosunku minęło już tyle czasu i beta była ujemna to na 100%nie jesteś w ciąży. Testy wychodzą pozytywne tylko wtedy kiedy beta HCG jest dodatnie..
A musze kupować test sikany i go robić , bo nie mam do niego przekonania raz mnie oszukał i wpadłam przez to w panike
 
A musze kupować test sikany i go robić , bo nie mam do niego przekonania raz mnie oszukał i wpadłam przez to w panike
nie musisz. Jeżeli robiłaś beta HCG z krwi to nur ma sensu robić testów sikanych. Nie ma możliwości, ze beta HCG jest ujemna i byłaby ciąża. Skoro minęło tyle czasu od stosunku to chyba miałaś już okres?
 
Miałam dwa okresy 2 dniowe ale to chyba nie były okresy , zawsze miałam 5 -6 dni więc się bardzo przestraszyłam , bo kobiety w ciąży mają krawienia i odrazu poszłam na bety ale wyszły one takie właśnie jak napisałam wyżej
 
Miałam dwa okresy 2 dniowe ale to chyba nie były okresy , zawsze miałam 5 -6 dni więc się bardzo przestraszyłam , bo kobiety w ciąży mają krawienia i odrazu poszłam na bety ale wyszły one takie właśnie jak napisałam wyżej
Jak kobieta w ciazy ma krwawienia to tez nie jest normalna sytuacja.
Jak Cie cos martwi to umow sie do lekarza. Ile masz lat?
 
reklama
Miałam dwa okresy 2 dniowe ale to chyba nie były okresy , zawsze miałam 5 -6 dni więc się bardzo przestraszyłam , bo kobiety w ciąży mają krawienia i odrazu poszłam na bety ale wyszły one takie właśnie jak napisałam wyżej
to znaczy, że nie jesteś w ciąży. Tym bardziej, że od stosunku minęło 60 dni… nie masz wiec powodu do paniki. Okres może wyglądać różnie. Nie musi być zawsze taki sam. Jeżeli masz umówiona wizytę u ginekologa to na pewno wytłumaczy Ci to wszystko. Ale możesz być spokojna. Nie jesteś w ciąży.
 
Do góry