reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!! Beta

reklama
Witam , beta robiona 45 dni po stosunku wynik <0.1 u/l i 60 dni po stosunku <2.30 m/)l nie robiłam testów zwykłych ponieważ już raz mnie oszukały i pokazały że coś jest a nie było , czy mogę ufac becie czy mam robić testy , boje sie ze zrobię test wyjdzie po czasie dodatni tak jak kiedyś a ja będę wariować , nie wiem czy becie można ufac czy może być beta ujemna a kobieta może być w ciąży za tydzień mam ginekologa na usg co sadzicie , proszę o normalne wypowiedzi i nie ocenianie
Beta jest wiarygodna 12 dni po. U ciebie jest to 45. I 65 dni nie jesteś w ciazy wynik 0.1 to to samo co 2.30
 
Polecam testy z clearblue sa drogie ale bardzo dobre mi wyszly pozytywne juz 4 dni przed planowanymokresem
Nie wiem czy
Jak kobieta w ciazy ma krwawienia to tez nie jest normalna sytuacja.
Jak Cie cos martwi to umow sie do lekarza. Ile masz lat?
Czyli u mnie te krawienia to może być oznaką ciąży? Przez te 2 dniowe ,, okresy ,, mam straszna panikę i nie wiem sama
 
A jak zrobię bete 80 dni po to będę mieć miliona pewność? Eh sama nie wiem już nie myślę , i odliczam do wizyty u ginekologa
 
Nie wiem czy
Czyli u mnie te krawienia to może być oznaką ciąży? Przez te 2 dniowe ,, okresy ,, mam straszna panikę i nie wiem sama
W jaki sposob krwawienia mialy by byc objawem ciazy, jesli beta jest ujemna? Ujemna beta - brak ciazy, nie ma zadnych wyjatkow 😊
Organizm to nie maszyna, moze mialas ostatnio duzo stresu i tak to sie odbilo na Twoim okresie? Umow sie do lekarza na spokojnie i podpytaj.
W ciazy na pewno nie jestes.
 
Stresów mam bardzo dużo niedośc że właśnie zawirowania niby z ciZa , studia, sesje już naprawdę za dużo tego , więc odchodzę od zmysłów, a są przypadki że beta ujemna w odpowiednim czasie a ciaza ??
 
Stresów mam bardzo dużo niedośc że właśnie zawirowania niby z ciZa , studia, sesje już naprawdę za dużo tego , więc odchodzę od zmysłów, a są przypadki że beta ujemna w odpowiednim czasie a ciaza ??
nie jesteś w ciąży, a te dwa krótkie okresy mogą być właśnie wynikiem dużego stresu itp.
 
reklama
Do góry