reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!! Beta

Stresów mam bardzo dużo niedośc że właśnie zawirowania niby z ciZa , studia, sesje już naprawdę za dużo tego , więc odchodzę od zmysłów, a są przypadki że beta ujemna w odpowiednim czasie a ciaza ??
Nie, jesli beta zostala zrobiona 14 dni po stosunku albo wiecej to nie ma ZADNEJ mozliwosci, zeby jednak ciaza byla. To jest najzwyczajniej w swiecie niemozliwe.
 
reklama
Czyli w waszej ocenie , nie musze robic testów z moczu , zaufać becie i isc do ginekologa , bo w ciazy raczej nie jestem ?? Nie wiem chyba przez nakład pracy i wszystkiego, wariuje i nie potrafię myśleć, boje sie właśnie ze na usg okaże się że ciaza a bety przecież ujemne
 
Wrzuc na luz. Beta jest wazniejsza niz testy.
Nie jestes w ciazy, nie masz nad czym swirowac.
 
Czyli w waszej ocenie , nie musze robic testów z moczu , zaufać becie i isc do ginekologa , bo w ciazy raczej nie jestem ?? Nie wiem chyba przez nakład pracy i wszystkiego, wariuje i nie potrafię myśleć, boje sie właśnie ze na usg okaże się że ciaza a bety przecież ujemne
Przypomina mi to ostatni post jednej dziewczyny. Pisze prawie tak samo 🤔
 
reklama
Do góry