reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy !!!!! Beta

reklama
Ale skoro śmiejcie się to wnioskuję że nie ma ciąży i pokazuje cie mi jakim za przeproszeniem deb* jestem
 
Nie jesteś, ale myśl skoro 100 osób mówi ci , że nie jesteś to nie doszukuj się ciąży bo w niej ewidentnie nie jesteś
 
Ale jak się naczytałam różnych rzeczy na forach to wychodzi ze wszytsko jest możliwe
No to przestań czytać. Naprawdę niektórzy ludzie nie powinni mieć dostępu do internetu. Skoro nie wierzysz nam, wynikom badań z krwi, że nie jesteś w ciąży to ja nie rozumiem co Ty tutaj jeszcze robisz? Prosisz nas o pomoc, my Ci mówimy, że nie jesteś w ciąży, a Ty dalej swoje. Idź do ginekologa niech zrobi Ci powtórzę z biologii (o tym jak się zachodzi w ciąże i co robić żeby nie mieć później takich stresów) psycholog to tez dobry pomysł. Proponuje Ci usuń lub zamknij ten post i daj już sobie spokój. Albo przestań nas trolować.
 
Trolliwać naprawdę nie trolluje nie wiem jak to sprawdzić ale może admin sprawdzić, chyba mam dość spore problemy z psychika , przez moją nerwice , więc tak jak mówicie najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u ginekologa I usłyszenie z jego ust że nic nie ma , no 60 dni brzmi absolutnie śmiesznie wiem bo nikt o zdrowych zmysłach nie robi po 60 dniach testów i bety i w między czasie od początku testów i bety , ale skoro mówicie ze nie ma szans to chyba szkoda czasu i nerwów, a może faktycznie te testy sikane były jakieś wadliwe skoro z krwi jasno wychodzi ze ujemne , Ino właśnie jak czytałam to co dziewczyna po czasie to każda babeczka doradzała żeby sprawdzać rano i zobaczyć ja już nie sprawdzałam ale po tym tescie pozytywnym po czasie poszłam na bete I wyszła ujemna więc chyba jakby coś było to by wyszło, dzięki za słowa wsparcia ale chyba tutaj ginekolog I psycholg mi rtlko pomoże , sorki za zamieszanie i miłego dnia wam życzę 😕
 
reklama
Trolliwać naprawdę nie trolluje nie wiem jak to sprawdzić ale może admin sprawdzić, chyba mam dość spore problemy z psychika , przez moją nerwice , więc tak jak mówicie najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u ginekologa I usłyszenie z jego ust że nic nie ma , no 60 dni brzmi absolutnie śmiesznie wiem bo nikt o zdrowych zmysłach nie robi po 60 dniach testów i bety i w między czasie od początku testów i bety , ale skoro mówicie ze nie ma szans to chyba szkoda czasu i nerwów, a może faktycznie te testy sikane były jakieś wadliwe skoro z krwi jasno wychodzi ze ujemne , Ino właśnie jak czytałam to co dziewczyna po czasie to każda babeczka doradzała żeby sprawdzać rano i zobaczyć ja już nie sprawdzałam ale po tym tescie pozytywnym po czasie poszłam na bete I wyszła ujemna więc chyba jakby coś było to by wyszło, dzięki za słowa wsparcia ale chyba tutaj ginekolog I psycholg mi rtlko pomoże , sorki za zamieszanie i miłego dnia wam życzę 😕
dobrze, że wreszcie dotarło. Nikt nie chce być nie miły i każdy chce pomóc, wiec uwierz jest tutaj sporo doświadczonych dziewczyn i nie mamy powodu żeby Cię okłamywać. Powtórzę to ostatni raz - NIE JESTEŚ W CIĄŻY. Zadbaj o swoją psychikę i dobra antykoncepcję ☺️
 
Do góry