reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomocy ..

Dołączył(a)
2 Grudzień 2016
Postów
3
Cześć wszystkim. Piszę tutaj bo nie mogę znaleźć sobie miejsca. Od 20 dni spóźnia mi się okres. Ostatnia miesiączka była u mnie 14.10 czyli już 1,5 miesiąca temu.. Robiłam dwa testy (popołudniu) wyszły negatywne. Do lekarza jestem umówiona na wtorek (6 grudnia). Mam objawy okresu. (pogorszenie cery, lekkie bóle podbrzusza i drażliwość piersi). Czasem mam takie uczucie że już dostałam okres, lekki ból brzucha i lecę do łazienki a tam nic. Nie wiem czy pomożecie, ale musiałam się trochę wygadać. Dodam, że staram się z mężem o dziecko, ale nie chcę się znowu nakręcać.. już miałam tak kilka razy że się cieszyłam, a jednak się rozczarowałam.
smutas.gif
Chciałabym dowiedzieć się czy któraś z Was miała podobną sytuację i jak się potoczyła?
 
reklama
Raz na jakiś czas nietypowa długość cyklu może się zdarzyć. Nie stresowałaś się bardziej? Nie chorowałaś?
A być może miałaś późniejszą owulację i obecnie jesteś w bardzo wczesnej ciąży, której testy nie wykazują.
 
Moja siostra też tak miała, okres jej się spóźniał, i zrobiła testy i nic poszła na hcg nic, do lekarza usg zrobić też nic, lekarz musiał jej przepisać duphaston na wywołanie miesiączki i też nie wiadomo czemu jej się tak wstrzymała
 
Hej! Na moim przykładzie z zeszłego roku, ostatni okres mialam 6.10. w połowie listopada robilam testy-negatywne... po tygodniu kolejne wciąż negatywne. dopiero na koniec listopada wyszedł pozytywny termin wg okresu mialam na 12.07 chyba a wg pierwszego USG na 7.08 i urodzilam 9.08. więc nigdy nie wiadomo... ciągnij męża do łóżka jeśli jeszcze nie jesteś to moze się uda skoro nie masz okresu i wszystko jest w porzadku;)
 
reklama
Do góry