reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie. ciąża?

Niunia12345

Aktywna w BB
Dołączył(a)
9 Sierpień 2019
Postów
82
Witajcie kochane, staramy się z partnerem o dzidziusia już 8 miesięcy i ciągle nic byłam u gin 4 miesiące temu mówił że jest wszystko ok jestem po cesarce i mówił że blizna ładnie zagojona że się nic nie dzieje
3 września robiła test owulacyjny wyszły 2 mocne kreski miałam sporo śluzu na ok 2/3 dni śluz był bardzo bardzo rozciągliwy, i teraz okres powinnam dostać wczoraj ale niestety nie ma nic (na szczęście ). Dodam jeszcze że zawsze przed okresem szyjke miałam dość nisko że na spokojnie ją czułam, a wczoraj dziś ledwo ją odnalazłam śluzu zawsze przed okresem miałam sporo teraz natomiast jakby zanikal. Proszę pomóżcie!!
 
reklama
Co mamy ci napisać? Zrób test albo betę. Żadna dziewczyna ci nic innego nie wyczaruje.

Dodam, że okres się może spóźnić z wielu powodów np stres zmiana klimatu i można by było jeszcze dużo wymieniać.
 
Jeśli okres spóźnia się już 2 tygodnie to nie musi iść na betę wystarczy że zrobi test ciążowy w domu i jak wyjdzie pozytywny lub będzie mieć wątpliwość to wtedy betę można zrobić. Jak ma coś wyjść to i tak wyjdzie
 
Jeśli okres spóźnia się już 2 tygodnie to nie musi iść na betę wystarczy że zrobi test ciążowy w domu i jak wyjdzie pozytywny lub będzie mieć wątpliwość to wtedy betę można zrobić. Jak ma coś wyjść to i tak wyjdzie
Z postu wynika że okres się nawet tygodnia nie spóźnia a co mówić o 2 tygodniach. Test, beta albo zostaje jeszcze do kolejnego terminu miesiączki czekać i się wszystko okaże.
 
Spóźnia się 2 dni to może zrobić ;)
A co może oznaczać oprócz ciąży że jak ktoś miał dużo śluzu zawsze a przed okresem po owulacji nagle brak?
 
Spóźnia się 2 dni to może zrobić ;)
A co może oznaczać oprócz ciąży że jak ktoś miał dużo śluzu zawsze a przed okresem po owulacji nagle brak?
Widzę że jeszcze mało wiesz. Ja nigdy nie miałam śluzu a teraz mnie zalewa ico oznacza to że jestem w ciąży? Raczej nie po prostu jest to nie możliwe.
 
reklama
reklama
Do góry