reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozcie doswiadczone kolezanki!!!!

Ja kjedy zaszłam w ciąże nie miałam problemów z jedzeniem czy sexem, przez cały czas coś robiłam no i jadłam tak że mój poród trwał tylko 24 minuty.Teraz noszę rozmiary o 4 większe ale się tym nie przejmuje bo mój mąż powiedział mi że będzie mnie kochał nawet jak bym ważyła 100 kilo.Twój mąż to samo powinien powiedzieć ci to samo skoro cię kocha to waga nie vędzie mu przeszkadzać.
 
reklama
Co do ciąży to naprawdę nie masz się czym martwić, sama zobaczysz, że to jest coś pięknego. Takie ciałko to prawdziwa gratka dla kochającego faceta. Fakt, że nosząc dziewczynkę z niewiadomych przyczyn nieco się brzydnie na twarzy, ale to naprawdę nieważne. Kobieta z brzuszkiem to cud natury, który facet ma pod własną kołderką i z reguły to doceniają. Ja już dwójkę dzieci urodziłam, brzusio był gargantuiczny za każdym razem, ale ja wcale nie tyłam, a teraz mam wymiary sprzed ciąż. Najważniejsze jest zaakceptowanie własnego ciała po urodzeniu, a nie w ciąży, wtedy pojawiają się trudniejsze dla kobiecej psychiki sprawy, typu obwisła skóra, rozstępy. Polecam ciężarnego brzusia, pośladki, uda i piersi smarować wieczorem oliwką w żelu, a rano i wieczorek kremem DERMEDICA przeciwko rozstępom. Naprawdę działa! Stosowałam przy pierwszej ciąży i miałam raptem dwa malutkie rozstępki, przy drugiej zaniedbałam sprawę i nie jest już tak pięknie. Pozdrawiam.
 
Tak trudno się wpaść na to, że skoro pierwszy post był z 16-08-2005 to zważywszy, że ciąża trwa zazwyczaj 9 miesięcy, dziewczyna dawno już urodziła?
 
Hejj dziewczyny,mam do was trudne(dlamnie)pytanie. ??? w przyszlym roku,lutym mamy zamiar postarac sie o dzidziusia ale ja mam obawy....boje sie ze kobiety w ciazy sa nie atrakcyjne dla mezow ehh  ze poprostu drazni ich widok wielkich brzuchow i duzych tylkow zmienionej twarzy.Moj przyszly maz mowi mi ze to nie prawda i stara sie mnie przekonac do swoich racji.Powiedzialam mu ze jak bede w zaawansowanej ciazy a on mi powie ze jestem sexi to go zabije za wierutne klamstwo.Decyzje o dzidzi musze podjac do konca sierpnia.Dzis nie bede pisac dlaczego do konca tego miesiaca,ale napewno kiedys wam opowiem.Powiedzcie mi jak to wyglada naprawde.Bardzo mi zalezy....
aaaa nie pogniewacie sie ze zapytam o to panow na tym forum??

Mój M. twierdzi i zawsze twierdził ,że nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta w ciąży :tak:...wciąż tylko powtarza 'sam sex' a jak tylko spróbuje powiedziec coś innego twierdzi,że nie mam gustu ikompletnie się nie znam...:-)
 
Tak trudno się wpaść na to, że skoro pierwszy post był z 16-08-2005 to zważywszy, że ciąża trwa zazwyczaj 9 miesięcy, dziewczyna dawno już urodziła?

myśle, że z takim problemem boryka się nie jedna kobieta, więc pytanie jest i będzie aktualne zawsze:tak:
 
reklama
Do góry