reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozcie doswiadczone kolezanki!!!!

jak byłam w szpitalu też słyszałam,że nie wolno głaskać brzucha, i to z takich powodów jak pisała wcześniej koleżanka.

Najważniejsze żeby samemu czuć się seksownie i wtedy nasi mężczyźni też nas tak odbierają,tak więc głowa do góry,brzuszek wypięty,plecy wyprostowane :) i dużo się uśmiechać.A przecież po porodzie wraca się do formy.kobiety w ciąży są piękne :) i sex jest inny,i wcale to nie znaczy gorszy.
 
reklama
Kindzia jeżeli naprawdę pragniesz dziecka to nie masz się czym przejmować. Moj mąz mi powtarza że jestem sliczna i z piłeczką z przodu. A piersi w ciązy cudownie rosną i są jędrne i jeszcze bardziej się mu podobają niż przed ciązą, a wogóle to z dużym brzuchem to tylko parę tygodni czy miesięcy a potem za jakiś czas wszystko wróci do normy a dzidzia będzie z wami... :) :) :)
 
elusia no chyba, że zrobią sie rozstępy :( ja pekłam tylko nieco z boku....ale moja koleżanka ma tak poniszczony brzuch jak tarka...oczywiście one zbledną z czasem, ale niektórym faceta to przeszkadza grrr wredne chłopy
 
No do rozstępów to ja skłonność mam bo po okresie dojrzewania zostały mi na nogach, ale nie tak bardzo widoczne bo systematycznie smaruję, a na brzuszku jeszcze nic się na razie nie pojawiło, ale teraz już smaruję 2 razy dziennie. A faceci to czasem chcą żebysmy były doskonałe, a niech też spojrzą na siebie ;) ;) czy nie odbiegają za bardzo od ideału :)
 
Dzieki dziewczyny za wszystkie listy ze "slowami otuchy" Jerry(moj przyszly maz) mowi ze musze byc pewna w 100%, .Jesli zdecyduje sie na dziecko to bardzo dobrze,jesli nie to tez dobrze i nie oznacza to ze bedzie mnie kochal mniej.Ale wiem ze tak naprawde to bardzo mu zalezy na dzidzi. ;) Zapewnia mnie ze nie przestane byc atrakcyjan dla niego,a ja sobie wyobrazam jak by to bylo gdy do sypialni wchodzi najpierw moj brzuch potem ja...i jestem przerazona :( Jerry mowi ze poprostu powinnam zajsc w ciaze i tyle.
Poza tym dla niego to tez nie latwa sprawa,bo musi sie poddac operacji przywrocenia plodnosci.Kilka lat temu poddal sie wasektomi(podciecia nasieniowodow).Mieszkamy w Hollandii,tu taki zabieg jest traktowany jak facewtowa antykoncepcja.Wiec teraz musi w druga stone.... i troche sie obawia o swoje kuleczki :laugh: nie wspomne juz o kosztach.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
KINDZIA100, powodzenia. :)
Ciąża trwa tylko 9 miesięcy, oprócz dużego brzucha, bedziesz mieć piekną cerę, gęste, błyszczące włosy, pełny, duży biust itd. Ciąża ma swoje plusy i minusy, ale później dostaniesz nagrodę w postaci cudownego bobasa. :)
 
Jakoś specjalnie atrakcyjnie to nie jest. Głównie dlatego że murzyn swoje odrobił i kobiecie się nie chce... poza tym natura przeszkadza bo kobieta się robi jakaś taka bardziej elastyczna wiadomo gdzie i po co.

Ale da się to jakoś wytrzymać.

Wygląd w każdym razie nie przeszkadza a nawet jest ciekawszy niż ten na który się już trochę zobojętniało.
 
Ja od poczatku ciazy slysze tylko komplementy od mojej polowki, a on jest naprawde raczej wrazliwy na wzgledy estetyczne. Ale i wszyscy mi mowia, ze wprost promienieje. Biust z miseczki C urósl do pelnego D, ale poza tym jestem szczupla, nawet pupa nie stracila ksztaltow. I tylko ta sliczna okragla pileczka. Choc mimo to i ja czuje sie czasem jak słonik, to nie dam sie i wciaz bede wierzyc, zem piekna!!!
 
Myślę, że dla kochającego mężczyzny żona w ciąży jest piękna i bardzo atrakcyjna. Mój mężuś często mi to powtarza. Poza tym bardzo sie o mnie troszczy i to jest takie miłe!:)
 
reklama
akurat piękna cera i gęste włosy nie towarzyszą każdej ciężarówce...ja miałam plamy na buzi a włosy wypadały mi garściami
 
Do góry