reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie. Dziwny cykl

Dołączył(a)
4 Styczeń 2021
Postów
1
Hej dziewczyny, dwa miesiące temu przestałam brać tabletki anty pierwszy @ spóźnił mi się 2 dni, drugi @ też pojawił się w 31 dc. W 17dc i 19dc przytulalam się z mezem gdzie od 17dc bolalo mnie zawsze jak na owulacje i od tamtej pory czuje co jakiś czas za dnia jakieś klucia , wczoraj czyli w 26dc przy podcieraniu papierem zauważyłam trochę krwi, i teraz niby m @ ale jest tak skapy że bez problemu mogę nosić wkładkę... Trochę za wcześnie jak dla mnie nigdy nie miałam tak krótkich cyklow
 
reklama
Trochę za wcześnie jak dla mnie nigdy nie miałam tak krótkich cyklow

To, że NIGDY nie miałaś tak krótkich cykli nie znaczy, że już NIGDY nie będziesz takich mieć ;)
Organizm to nie mechanizm.
Mogą Ci szaleć hormony, może to być plamienie implantacyjne, a może to być przyśpieszony nakręcaniem się okres.
A odpowiedź da Ci tylko test ciążowy, albo od razu beta dla pewności.
 
Po odstawieniu antykoncepcji też miałam różnej długości cykle i dni krwawień dopiero po pół roku jakoś sie unormowało i kilka miesięcy było tak samo. Więc spokojnie to raczej normalne organizm musi sie pozbyć wszystkiego z ciała tych dodatkowych hormonów i teraz tylko cierpliwie czekać na wszystko.
 
Do góry