reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomozcie kochane

Czarna94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2021
Postów
27
Cześć jestem po 2 poronieniach zaszłam naturalnie . Później podeszliśmy do in vitro 2 transfery nie udane. Czekaliśmy teraz na okres bo mieliśmy podejść na cyklu sztucznym 7 dniu okres sie spóźnia 2 testy pozytywne. Bety nie mogę zrobić bo w Holandi ciężko o skierowanie robia problemy . Nie wiem co myśleć . Przyjmuje progesteron na własną rękę 3 razy dziennie . Jutro musze zadzwinic do lekarza co dalej . Czy ktoś przyjmował femibion 0 ? Bo brałam cały czas i nie wiwm czy można w ciąży
 

Załączniki

  • received_340965304525343.jpeg
    received_340965304525343.jpeg
    36 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Femibion nie zaszkodzi. Osobiście w obu ciążach do 12 tc i 3 mies przed nimi brałam jedynie metylowany kwas foliowy Actifolin.
 
To dobre witaminy. Mi też pomogły. Możesz brać w ciąży. Ciesz się, że się udało. Moja siostra rodziła w Holandii, wiem jak ciężko o opiekę medyczną taka jak w Polsce. Trzymam kciuki, be to dzieciątko z tobą zostało żywe i zdrowe
 
Do góry