reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie wybrać wózek!!! 4 propozycje

Hej, ja mamtylko jedna Corke, ale mam hopla na punkcie wozkow i ona miała w sumie pięć więc tak wszytsko zależy ile kasy chcesz wydać, z tańszych polecam wózek marki kunert
Kunert - Aukcje internetowe Allegro
a z drozszych
X-lander - Aukcje internetowe Allegro

u mnie obydwa sprawdziły się rewelacyjnie, a dodam, że mieszkam w lesie i obydwa wózeczki były używane po terenie leśnym zimą
 
reklama
Ja też jestem już od 2 lat fanką x-landera, uważam że to wózeczek który sie sprawdza naprawdę bardzo dobrze, zarówno w terenie jak i w mieście. No i ma wszystko co tam wymieniasz, pompowane koła, przekładane siedzisko, duży koszyk. To najnowsze x-a Wózek dziecięcy XA - X-lander - Wózki dla dzieci - Wózki dziecięce wielofunkcyjne moim zdaniem jest świetne. Ja mam x-a 2009 i jestem bardzo zadowolona a tu jeszcze jakieś dodatkowe gadżety powprowadzali. Generalnie bardzo, bardzo dobry wózek. A co do tego graco, no to prawie 2800 zł to jak dla mnie masakrycznie dużo. Widze że wózeczek ma dużo gadzetow, ale cena kosmiczna.
 
high_trek_head.gif
dokładnie



Poltrade "Waletko" - Bebe Confort - w
 
ania27 ja jednak wybrałabym z tych wozkow model mura, poniewaz w wozkach 3 kolowych jest taki problem, ze podjezdzajac pod podjazdy dla wozkow- takie miejskie muszisz podjezdzac tylko na 2 kolkach, podobnie z wysokimi kraweznikami etc. najlepszyjest wozek 4 kolowo z mozliwoscia blokady obrotowosci kol przednich jezeli chodzi o podjazdy
 
reklama
ja poza murą o której dziewczyny wspomniały ( moja kolezanka ma i bardzo sobie chwali i tez podobnie sie sprawdza jak nasz) polecam quinny freestyle, idealny na polskie chodniki, ma przekładane siedzenie w spacerówce ( nie rączkę a siedzenie całe, ale dość szybko się przekłada), jest stabilny, ma duży kosz na zakupy co bardzo ułatwia nam życie, spokojnie się zmiesci do pandy do bagaznika, a jak sie go rozłozy zupelnie na czesci to praktycznie jest nieodczuwalny w bagazniku :) ma blokade na przednie kolo i co najwazniejsze nie jest cięzki, nie jest to wózek biegowy, ale spokojnie moge go wciagnac po schodach z "zawartością " i dzielnie się trzyma, mialam graco przy mlodej i sie wysypaly amortyzatory, wiec mały potem jak jezdzil to go wytrzeslo strasznie i nie pospal dlugo,
niestety z tego co widzę na alle tylko używki np. ten ma fajna wersje kolorystyczna i nie ściorany: NAJWYGODNIEJSZY FULL ZESTAW QUINY FREESTYLE 3 XL (1837786822) - Aukcje internetowe Allegro
my mamy czarny, zdjecie poniżej z wakacji, babcia dzielnie pcha i tez byla zadowolona :)


tn_00%252520004.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry