reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozecie Mi??potrzebne wsparcie

my to nie wiem nie wierze w to co piszesz hehe moze my sie znamy? bo wszystko sie zgadza tak jak i u mnie. Moj facet tez ma syna 7 letniego z inna kobieta ale on nie mial problemow nigdy hehe z ta plodnoscia .a ogolem to zdarzaly sie nieregularne owszem ale przez ostatnie 3 miesiace mam jak w dzwon. co 30 dni.
 
reklama
Aa pomyliłam się w tamtym roku zaszlam w ciążę ;) teraz jestem w 5 miesiącu już ;) mój ma 6 letniego syna z poprzednia żoną. Hehe co masz na myśli że może się znamy? :))
 
hej .No i niestety @ przyszla i to z hukiem ale strasznie dziwna . duzo duzo ale z takimi ogromnymi skrzepami i niesamowitym bolem .nie wiem co sie dzieje wiec zapisze sie do lekarza i chyba zaczniemy starania za jego pomoca bo innego wyjscia nie widze zrobie sobie rutynowe badania bo niby dni plodne byly wedlug kalendarzyka a jednak dzidzi nie ma. juz nie wiem co myslec troche mnie to zesmucilo a tak czekalam na brak tej @. Jak nie bedziemy razem mieli malenstwa to nasz zwiazek sie rozsypie nie dogadujemy sie przez to on ma dziecko z inna kobieta a ja wiecznie na drugim miejscu chcialabym zeby nas cos wiecej polaczylo ale niestety zwiazek sie sypie . i nie potrafie zrobic nic co by moglo go podtrzymac. :-(
 
Wiesz zrób sobie badania na tarczyce, bo jeżeli masz to może być powodem że nie możesz zajść.U mnie jajnik prawy był tego powodem,że raz miałam owulacje a w innych miesiącach nie. Dowiedziałam się o tym jak szłam na wizytę żeby potwierdzić ciążę. Spróbuj pić taką wode jak się nie myle to cisowianke i tam pisze że ona reguluje jakieś hormony u kobiet, ja ją piłam regularnie przez około 2 miesiecy, i już sama nie wiem czy ta woda czy zioła od zaufanego znajomego zielarza z Bułgarii na zajście w ciążę mi pomogły.z głupoty zaczęłam pić je przez pare dni, bo już miałam takiego doła że pewnie nigdy nie zajde w ciążę ;(
 
Wiem co czujesz bo miałam tak samo... ;( i dobrze Cię rozumiem bo mój ma też dziecko z inną
 
Aha w Rossmanie kupiłam kiedyś też takie tabletki które pomagają zajść w ciążę, niestety zapomniałam jak się nazywają.
 
reklama
reklama
Do góry