reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozecie Mi??potrzebne wsparcie

Hmm, może jeszcze dostaniesz @ zobaczymy za pare dni, wiesz jeżeli stres przechodzisz to może Ci sie spoznić
 
reklama
Ja bym się cieszyła jakbym nie dostala @ ale tylko się nakrecam pewnie przyjdzie i to mnie rozczaruje wiec staram sie tak nie myśleć a tak tak stresu przez ostatnie dni było dużo.zobaczymy testy już kupione aż mnie korci żeby zrobić jeden z tym ze za wcześnie wiec nie wyjdzie.
 
są takie testy co wykrywają ciąże pare dni po zapłodnieniu.A ten Twój odezwał się? A tak w ogóle Zenona skąd jesteś? :)
 
a nawet nie wiedzialam .ale poczekam juz tylkoo pare dni zostalo i bede wiedziala . nie spiesze sie . a z nim niby dobrze niby zle odzywa sie w kazdym badz razie .coraz lepiej moze jak bedzie widzial usg dziecka jak bedzie to mu sie odmieni . zobaczymy czas pokaze . mazowieckie . a ty ? ? ja to z malego miasta jestem wczoraj wieczorem wymiotowalam ale to chyba z zatrucia hehe albo sie przejadlam hehe
 
pewnie tak i juz przepraszal mnie kilka razy.ale dalej nie dowiedzialam sie co bylo przyczyna.a tak apropo mam nowine zrobilam test oczywiscie teraz wieczorem bo juz nie wytrzymalam .I niby wyszlo ze 2 kreski z tym ze ta jedna taka slabiutka bardzo a nawet malo widoczna.tak lekko pod swiatlem. wiec nie wiem co to oznacza bo mojej kolezance wykazywalo pozytywny test a w ciazy nie byla lekarz stwierdzil ze byl nie prawidlowy od nowosci. a jeszcze mam pytanie bo tak czytam ze jezeli dochodzi do zaplodnienia to jest lekkie plamienie z krwia ktorego ja nie zaobserwowalam. ile dni od owulacji dochodzi do tego prawidlowego zaplodnienia .a i jeszcze. jak kochalam sie 26.01 przed owulacja to moglo dojsc wtedy do zaplodnienia czy bardziej mozliwe w ten dzien owulacji czyli 1.02.15 w nocy .???przeczytalam jeszcze ze zazwyczaj w dzien owulacji rodza sie chlopczyki a jak jakis tam czas przed owulacja to dziewczynki.prawda to?
 
Ja robiłam az 3 testy hehe i na 2 tą drugą kreseczke bardzo slabo było widac. No a potem w dniu okresu dostałam plamienia zamiast miesiączki i poszłam do ginekologa. Wiesz to jest różnie z ta owulacja, tak mi ginekolog powiedział, bo np ja raz ją miałam na dr.miesiąc nie miałam, zależy od tego jaki tryb życia się prowadzi. Ja miałam dużo stresow.
 
ooo a widzisz tu mnie zaskoczylas bo ja tez zapomnialam wspomniec ze chodzilam co miesiac do lekarza na tzw przeglad hehe i u mnie tez jednego miesiaca bywaly owulacje drugiego nie. chce dodac ze ja mam bardzo stresujace zycie i chcac nie chcac ciagle pod gorke no niestety pod zlota gwiazda sie nie urodzilam.ale czekam do niedzieli jak nie dostane @ to robie jeszcze jeden i tak czy siak zapisze sie do gin.
 
Ja z poprzednim partnerem z ktorym bylam 10 lat nie umialam zajsc w ciaze. A z aktualnym z ktorym jestem 3 rok zaszlan w tym roku. W sumie on ma dziecko juz ale mowil ze mial tez jakis problemy a tu niespodzianka ;)
 
reklama
Do góry