reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pomozecie Mi??potrzebne wsparcie

Ojej przykro mi bardzo :( a to po tym tak postąpił jak mu powiedziałaś że możesz być w ciąży? A robiłaś już test? Wiesz może naprawde kolesie mu coś w głowie namieszali...masakra.. nie chcę Cie smucić ale może ma jakąś na boku?
 
reklama
Wczesniej juz podejrzewałam że cos jest nie tak a ogółem to obydwoje chcieliśmy dzidziusia a jeszcze nie wiem bo z kalendarza wynika ze @ powinnam miec 15,02 wiec czekam bo nie wiem czy w pon warto isc i robic z krwi bo moze byc za wcześnie.A może nie jestem w ciąży?bo się nie czuje tyle że w dni plodne się kochalismy wiadomo.no smutno mi ale nie wiem co zrobie mam strasznie dużo uplawow takich mlecznych ze mam wrazenie że @ dostane i brzuch mnie pobolewa jak na @ a daleko do 15.
 
Kup sobie test i zrób a jak wyjdzie pozytywny to wtedy idź do ginekologa lub zrób badanie krwi.
 
Wydaję mi się że ktoś mu coś może nagadał, może ktoś specjalnie coś mówił na Twój temat? Wiesz, ludzie potrafią być wredni
 
Poczekam do @ okaże się wszystko.nie wiem jak to tłumaczyć sobie może się wystraszył obowiązków .koledzy bardzo możliwe ze nagaduja a on pewnie idiota słucha:( a ogółem na mnie to nie mają co mówić bo z natury jestem spokojna i wrażliwa i tak mnie nie znają chyba że namawiają go do rozstania:'( ogółem to dziekuje ślicznie kobietki ze jesteście ze mna:*
 
Całkiem możliwe że nagadują bo pewnie jak by dzidzia była to koniec ze spotkaniami bo będzie musiał się rodzinką zająć. Aha a co do białego śluzu to z tego co wiem to od początku ciąży aż do konca się go ma. Ale poczekaj może dostaniesz okres, ciekawe jak zareaguje wtedy...
 
Jeszcze tydzień do @ mam bóle takie jak na @ i strasznie spuchniete yhm jak to napisac drogi rodne hehe a nigdy tak nie miałam przed @ a ogółem uplawy troche ustaly w sumie to suchosc nie wiem więc dlaczego.woka dziękuję za wsparcie już nie mogę się doczekac 15:) jak się @ opozni to ci napisze mam nadzieje ze nowinę:*
 
Zenona spoko cieszę się że w jakiś sposób mogę pomóc ;) hmm a masz może jakieś nudności? Ostrzejszy węch?
 
nudnosci nie mam a na wech nawet nie zwrociłam uwagi .wstaje rano i jem sniadanie i ide sie zdrzemnac hehe i spie po tym jeszcze z godzinke i nie wiem czy to przypadek bo nigdy wczesniej tak nie mialam. Moze juz sobie uroilam ta ciaze he ale czuje sie jak balon boli mnie brzuch jak przed @ a 15 mam ja dostac. ogolem to taka spuchnieta jestem.i ogolem dziwnie sie czuje przed @ nigdy tak sie nie czulam. zawsze bolal mnie brzuch jak juz miala przyjsc @ i mialam straszne te bole nie raz pogotowie wzywalam zastrzyk w pupe i po sprawie .a teraz juz tyle dni przed takie lekkie klucie i dol brzucha boli.a i jeszcze chce dodac ze zawsze mialam bolace piersi albo sutki przed @ a teraz nic nie bola tylko sa takie ciezsze pelniejsze .
 
reklama
ja na poczatku ciąży tak miałam że ciągle bym spała ;) aha a zamiast miesiączki miałam takie plamienia, no i wtedy zrobiłam test i był pozytywny ;) nudności nie miałam aż takich, ale za to straszny głód
 
Do góry