reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomuszcie jestem nowa!!!!!!

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2005
Postów
14
Nic nie wiem co mam robić skąt brac te fajne obrazki i jak można umieszczać swoje zdięcia proszę o pomoc!!!!!!! ::)
 
reklama
Hej ja tez jestem nowiuska od paru minut. Sama probuje cos tu zdzialac. Mamy jeszcze pare miesiecy zeby sie nauczyc:)
 
Cześć wszystkie nowe mamuśki, już was podopisywałam do listy mam luty 2006 - mam jeszcze prośbę podajcie orientacyjnie dziń porodu ;D ;D

Piszcie piszcie dziewuszki jak tam rozwój fasoleczek :-*
 
Witaj Rybko! Wedlug moich obliczen dzien porodu naszego Babelka to 19 luty 2006:) A moze pozniej to bedzie rybka tak jak ja ;D ;D Czy Ty tez jestes zodiakalna rybka ::)
 
Mhm.... moze przy okazji cos mi jeszcze ciekawego wyjasnicie... bo ja juz zwariowalam ;-)
Moze z nadmiaru wrazen (wiem o dzidziusiu dopiero od piatku... 17 czerwiec).
Mam problemy z tymi wszystkimi obliczeniami.... no i ze sobie z tym nie radze potwierdzil "suwaczek: ;-(
Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 15 maja.... wyliczylam wiec, ze termin porodu wypada na 22 luty ( 15 maja - 3 miesiace + 7 dni).
I taka date podalam konstruujac suwaczek. Wyszlo mi na tej podstawie, ze to juz piaty tydzien.
Tymczasem obliczalam (na stronach interii, ze przy moim dosc dlugim cyklu... 34 dni). prawdopodobnym dniem zaplodnienia byl 5 czerwiec.  Wiec bylby to dopiero siedemnasty dzien.
Moze wiecie, jak to w koncu jest ze mna i moja fasolka????

 
reklama
Kira z tego co wiem to te 3 m-ce + 7 dni, to dla tych co mają cykle 28 dniowe, więc u ciebie bedzie inaczej. Ale i tak najlepszy termin poda ci gino po USG. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Atym czasem polecam strone http://www.maluchy.pl/kalkulatory/porodu/ tam liczą termin porodu z uwzględnieniem długości cyklu.

Pa
 
Do góry