reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest nowa mamusia

reklama
a jak jak zwykle spozniona z informacami..
Dydek buziaki dla Ciebie i maluszka noi ogromniaste gratulacje wracajcie szybko do nas i czekamy na ototski cudenka malego :-*
 
Witam po przerwie, tym razem osobiście, już nie 2 w 1  ;D.
Dzieki wielkie za gratulacje, Paulinka juz wyściskana i wycałowana.
Wczoraj wróciłysmy do domku. Paulinka jest słodka i jak na razie grzeczniutka. A ja tez już dochodze do siebie, zreszta miałam bardzo szybki poród (4h), aż sama byłam zdziwiona. Szczegóły opiszę w stosownym wątku jak sie troszke ogarnę w nowej sytuacji.

A oto nasza pociecha- PAULINKA:
 
Dytek, wielkie gratulacje jeszcze raz. Wystraszył mnie ten twój suwaczek trochę, bo mój jakby dwa dni przed tobą...

Jak się czujesz-mam nadzieję, że rwa kulszowa pooooszła precz :) :) :).
 
reklama
Dydek corcia cud miod a jakie cudne usteczka ma.....
4h porod ło matko zazdroszcze......
buziaki dla Was
 
Do góry