reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jest nowa mamusia

Dytku witaj !! Jejku jak Ci zazdroszcze i pewnie nie tylko ja że masz już przy boku piękną i malutką istotkę !!
MOC BUZIAKóW!!!
a194.gif
 
reklama
Jeszcze raz dziekuje za gratulacje.

Madzia S- niestety nie mam najlepszych wiesci. Z lewej strony rwa kulszowa juz nie boli, ale z prawej niestety wciaz ja dokuczliwie czuje. Oprocz tego bola mnie wszystkie kosci w okolicy miednicy, wiec wciaz chodze jak kaleka, a moze gnawet gorzej :(
Ale trzeba chyba czasu aby wszystko wrociło do normy.
 
Witam! Jestem siostrą Misia_q i z dumą ogłaszam, że dnia 09.02.2006r. o godz. 15:44 przyszedł na świat WIKTOREK!!!!! Mały urodził się przez cesarskie cięcie i ma UWAGA UWAGA 57 CM I WAŻY 4250 GRAM!!!!!!!!!!!!!!!!! Dostał 9 pkt. Mamusia i synuś czują się dobrze :)... Jak tylko się dowiem jak załadować tu zdjęcie Wiktorka- zaraz to zrobię ;)
 
Ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Misia, Wiktorek jest sliczny, ma cudne wloski!!!!!!!!!!!!
I jaki duzy ::) A ktos Ci tam kiedys mowil, ze ona maly bedzie.....
 
misia serdeczne gratulacje ciesze sie bardzo , ze tak szybko i nie musialas dlugo czekac na jakies wywolania , a czemu cesarka
 
reklama
Blond- Misiaq chyba się spodziewała cesarki, kiedyś o tym pisała. A po reszto Wiktorek sporo waży, a Misia przecież taka drobna kobitka. Więc myslę sobie, że to dlatego.
 
Do góry