reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomuszcie jestem nowa!!!!!!

Kira25 witaj wśród nas ;D Karola7 ma w zupełności rację, najlepiej powie Ci gin. Ja według mojego mam o tydzień mniej niż suwaczek ale go nie zmieniam bo w czwartek idę na USG i moze tam się wyjaśni ;D
 
reklama
Dzięki dziewczyny....
Latwo mowic o cierpliwosci ;-(
Gin kazal mi przyjsc dopiero za 3 tygodnie ;-(
Chyba na wszelki wypadek poszukam jeszcze takiego, ktory robi USG dopochwowe...
Tylko niestety nie mam na takiego namiarow w Sosnowcu.
A i pomeczylam Was znow pytaniami w innym topicu ;-)
 
No to wygląda Rybka, że bedziemy robić USG razem. My tez idziemy w czwartek. Daj znać jak było. Ja postaram sie coś skrobnąć czwartek wieczorkiem (jak wcześniej nie usnę :laugh:) bo idziemy dopiero po 6.

Papa
 
Ja dowiedziałam się też 17 czerwca...1 dzień przed swoim ślubem..:) ale niespodzianka. Po USG dopochwowym stwierdzueł ż rozmiarowo to 4 tydzień ale hCG 1470 wskazuje na 5 tydzień Mam przyjść w przyszłym tygoniu na dalsze badania krew mocz it.. Ale niespodzianka
 
Takie lączone prezenty to całkiem fajna sprawa:) ZOstawiłam sobie test ciążowy na pamiątke. Eh i pomyslec ze nie planowałam teraz a tylwe radosci... Znajoma starała sie 8 lat wiec moze to i lepiej ze niemam problemów..jak na razie :) Anetka zazdroszcze wakacjii tez musimy gdzies jechac bo zwariuje w miescie. Jednak gdzies w kraju bo planowana Grcja z przyczyn oczywistych odpoada...cuz moze w przyszłym roku:) Chcielismy jechac w nasze miejsce na Korynt ...ehhh nic specjalnego mały hotelik ale mnostwo wspomnien sprzed 2 lat..
 
A ja dowiedziałam się, że jestem w ciąży dzień przed egzaminem ;D siedziałam sobie wieczorkiem popijałam piwko i paliłam papieroska ;D i co łyk wzięłam to mnie dół brzucha pobolewał. Okres spóźniał mi się 2 dni więc myśłałam, że to nic takiego ;D Ale jakoś podświadomie mówię do mężą wiesz a moze ja w ciąży jestem, na to on to ja lecę po test. Ja mu na to, że jak do poniedziałku nie dostanę to zrobię a on oj żebyś miała spokojne sumienie z tym piwem i papierosami to pójdę. ;D
Zrobiłam ten test i w oczekiwaniu rozwiesiłam upraną bluzkę, bo byłam pewna, że nie jestem w ciąży i nagle oczy moje zatrzymały się na dwóch pięknych kreseczkach ;D

Ucieszyliśmy się bardzo a ja dodatkowo wystraszyłam, i od razu wylałam piwko i wywaliłam papieroski ;D ;D
 
reklama
witam wszystkie przyszłe mamusie:)ja coprawda mam termin na początek marca, no ale zajrzałam do Was:)buziaczki dla mamusi i ich maleństw.pozdrawiam serdecznie:)
 
Do góry