reklama

Pomuszcie jestem nowa!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez JULKA, 19 Czerwiec 2005.

1. JULKA

JULKA Zaciekawiona BB

Nic nie wiem co mam robić skąt brac te fajne obrazki i jak można umieszczać swoje zdięcia proszę o pomoc!!!!!!! ::)

2. *Anetka*

*Anetka* Gość

Hej ja tez jestem nowiuska od paru minut. Sama probuje cos tu zdzialac. Mamy jeszcze pare miesiecy zeby sie nauczyc:)

3. reklama
  4. misia_q

misia_q Turbomama

5. Rybka

Rybka Super mama super synka

Cześć wszystkie nowe mamuśki, już was podopisywałam do listy mam luty 2006 - mam jeszcze prośbę podajcie orientacyjnie dziń porodu ;D ;D

Piszcie piszcie dziewuszki jak tam rozwój fasoleczek :-*

6. Rybka

Julka odczytaj swojego @ tam masz instrukcję ;)

7. *Anetka*

*Anetka* Gość

Witaj Rybko! Wedlug moich obliczen dzien porodu naszego Babelka to 19 luty 2006:) A moze pozniej to bedzie rybka tak jak ja ;D ;D Czy Ty tez jestes zodiakalna rybka ::)

8. Rybka

*Anetko* jestem zodiakalnym skorpionem ale mąż do mnie mówi Rybko i z tąd ta nazwa ;D ;D

9. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Witam...
    Też jestem nowa. Testuje suwaczek :-)

10. reklama
  11. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Mhm.... moze przy okazji cos mi jeszcze ciekawego wyjasnicie... bo ja juz zwariowalam ;-)
    Moze z nadmiaru wrazen (wiem o dzidziusiu dopiero od piatku... 17 czerwiec).
    Mam problemy z tymi wszystkimi obliczeniami.... no i ze sobie z tym nie radze potwierdzil "suwaczek: ;-(
    Ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 15 maja.... wyliczylam wiec, ze termin porodu wypada na 22 luty ( 15 maja - 3 miesiace + 7 dni).
    I taka date podalam konstruujac suwaczek. Wyszlo mi na tej podstawie, ze to juz piaty tydzien.
    Tymczasem obliczalam (na stronach interii, ze przy moim dosc dlugim cyklu... 34 dni). prawdopodobnym dniem zaplodnienia byl 5 czerwiec.  Wiec bylby to dopiero siedemnasty dzien.
    Moze wiecie, jak to w koncu jest ze mna i moja fasolka????

12. karola7

karola7 Fanka BB :)

Kira z tego co wiem to te 3 m-ce + 7 dni, to dla tych co mają cykle 28 dniowe, więc u ciebie bedzie inaczej. Ale i tak najlepszy termin poda ci gino po USG. Musisz uzbroić się w cierpliwość. Atym czasem polecam strone http://www.maluchy.pl/kalkulatory/porodu/ tam liczą termin porodu z uwzględnieniem długości cyklu.

Pa

Poleć forum