reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

reklama
nie lubie swiat:(

zawsze pod choinka nie bylo teg co chcialam,bo kasy nie bylo
zawsze kolacja tylko z mama i bratem,bo stary juz dawno gdzies chlal,i nawed nie wiedzial ze jest gwiazdka.choc mama sie starala,do d.upy bylo i jest
 
anecznik wcale nie sa takie czasochlonne
jak masz pistolet na goracy klej to idze szybko
kilka lat temu porobilam sporo, niektore mam do dzis
DSCN4543.jpg
 
Nie mogę się już doczekać świąt! Dzisiaj na spacerku zobaczyłam, że rozwieszają już w mieście świąteczne ozdoby i aż mnie skręciło! Wigilię spędzimy u moich rodziców, a na resztę świąt pojedziemy do teściów. U nas będzie obowiązkowo barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, kutia, smażony karp, makowiec, piernik i parę innych pyszności. W zeszłym roku nie bardzo mogłam się obiadać, coś czuję że teraz to nadrobię ;-) Zastanawiam się jak Michałowi przypadnie do gustu całe to świąteczne zamieszanie, choinka i inne cuda. To będą na pewno wyjątkowe święta, mam tylko nadzieję, że w pozytywnym sensie...;-)
 
Ale zglodnialam :)

Klementinka sliczne te ozdoby ja juz sie nie moge doczekac jak za rok bedziemy robic takie rzeczy z maluchami. Na pewno ozdabianie i pieczenie pierniczkow :)) Nie wiem jakie zdolnosci manualne dokladnie ma 1,5 roczny dziec ale bedzie ciekawie
 
Ale zglodnialam :)

Klementinka sliczne te ozdoby ja juz sie nie moge doczekac jak za rok bedziemy robic takie rzeczy z maluchami. Na pewno ozdabianie i pieczenie pierniczkow :)) Nie wiem jakie zdolnosci manualne dokladnie ma 1,5 roczny dziec ale bedzie ciekawie
oj baaaardzooooo duże i prawie każdy maluch to mały picasso :)
 
reklama
Do góry