reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

Wymyśliłam sobie że zrobimy sobie rodzinne- świąteczne zdjęcia i wyślemy któreś jako kartki świąteczne... tylko brak mi pomysłu na stylizację tego zdjęcia, tzn nie tak całkowicie bo jedno chcę zrobić tak:
1) posadzę Julka przebranego za św. Mikołaja z workiem albo ładnie zapakowanymi pudełkami a obok naszego psa w uszach renifera (żeby wyglądało że to renifer w każdym bądź razie) widziałam kiedyś coś takiego i mnie urzekło :) hehehe

może macie jakiś pomysł na takie zdjęcia? może w sanki go wsadzić? (takie z oparciem) ? może coś innego jeszcze stworzyć?
Za wszelkie inspiracje będę bardzo wdzięczna hihihi jakby mi coś nie poszło to zrobię jakiś fotomontaż :)

już nie mogę się doczekać :D to będą wspaniałe święta :D
 
reklama
Wymyśliłam sobie że zrobimy sobie rodzinne- świąteczne zdjęcia i wyślemy któreś jako kartki świąteczne... tylko brak mi pomysłu na stylizację tego zdjęcia, tzn nie tak całkowicie bo jedno chcę zrobić tak:
1) posadzę Julka przebranego za św. Mikołaja z workiem albo ładnie zapakowanymi pudełkami a obok naszego psa w uszach renifera (żeby wyglądało że to renifer w każdym bądź razie) widziałam kiedyś coś takiego i mnie urzekło :) hehehe

może macie jakiś pomysł na takie zdjęcia? może w sanki go wsadzić? (takie z oparciem) ? może coś innego jeszcze stworzyć?
Za wszelkie inspiracje będę bardzo wdzięczna hihihi jakby mi coś nie poszło to zrobię jakiś fotomontaż :)

już nie mogę się doczekać :D to będą wspaniałe święta :D
ja polegam na photoshopie bo nie mam zadnych swiatecznych gadzetow dla malej :) jak cos zklece to powstawiam :)
 
wiecie u mnie chyba nie ma 12 potraw tak sobie teraz mysle, jest ten karp ,ale w ostatnie swiet a go nie mielismy,bo nikt go nie lubi:baffled:


ja wam powiem,ze najchetniej to bym gdzies wyjechala na swieta ,sama z D i dziecmi :nerd:
 
Ciekawe jak Gaja zareaguje na choinkę;)
Na kuzynki psa tak zareagowała, że chyba pół sierści z łba wytargała;)
 
u mnie pierwszy dryg świąt juz nastąpił choinka ubrana:tak:, kupiliśmy nową biedronkowa i trzeba było sprawdzić czy nie ma wad więc już została. Kupiłam bąbki w kolorach srebrno fioletowym i diody led fioletowe, jest cudna:rolleyes:Michałaek rwie sie do niej całym soba, a że jeszcze nie chodzi więc choinka w tym roku chroniona przed upadkiem;-)
oto Michałek podziwia choinke;-)
 

Załączniki

  • DSC04161.jpg
    DSC04161.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Do góry