reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:)

reklama
magdalena łał jaka fajna choinka!!!! Michałkowi chyba się podoba, jak na to patrze to czuje zapach świąt, tak mi sie spodobało, że też chcę mieć już choinkę, ah ten świąteczny klimat.......

anecznik cobra bombki sasuper,moja koleżanka w zeszłym roku zrobiła czerwone,mówił,że wcalenie ma przy nich, aż tak dużo pracy, eh ale ja to pewnie i tak nie znajde tyle czasu, żeby je wyprodukować hm... moze na emeryturze wnukom będę robic;)
 
magdalena świetna choinka, cieplutko i świątecznie mi się zrobiło na jej widok :)
P. dzisiaj przyniósł z piwnicy świąteczne rzeczy, ale ja tradycyjnie ubiorę choinkę dopiero w Wigilię. Na razie ozdoby mi są potrzebne do grudniowej sesji kalendarzowej ;p
 
Ja już mojemu mężowi powiedziałam że trzeba się za choinkę zabrać :D Ale najpierw muszę posprzątać w domku a później będę robić świąteczną atmosferę :D
 
jak wam się podobają? nowy folder(2) 001.jpgnowy folder(2) 005.jpgnowy folder(2) 004.jpgnowy folder(2) 002.jpgnowy folder(2) 003.jpg
pencil.png
 
reklama
Do góry