Co dziewczynki sądzicie o tym wątku.
Możemy tu wklejać nasze pomysły, zaproszenia, torciki, prezenty:-)
Chwalić się naszymi pomysłami.
A ze jest u nas wiele pomysłowych Mamuś, to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:-)
Więc może zarzucę pierwsze pytanie, jako,ze ze mnie antytalencie kulinarne, co proponujecie za menu na grilla rodzinnego z okazji roczku, wiadomo: bedzie kiełbaska , szaszłyszki jakaś sałatka, ale coś jeszcze by wypadalo zrobić
A co wyrobicie i gdzie?
Możemy tu wklejać nasze pomysły, zaproszenia, torciki, prezenty:-)
Chwalić się naszymi pomysłami.

A ze jest u nas wiele pomysłowych Mamuś, to na pewno każdy znajdzie coś dla siebie:-)
Więc może zarzucę pierwsze pytanie, jako,ze ze mnie antytalencie kulinarne, co proponujecie za menu na grilla rodzinnego z okazji roczku, wiadomo: bedzie kiełbaska , szaszłyszki jakaś sałatka, ale coś jeszcze by wypadalo zrobić
A co wyrobicie i gdzie?
kupiąm łyżke do lodów a w polo widziałąm wafelki w kartoniku do kupienia
A nad dalszym menu dalej myslę. Tam jest duży parasol. więc będzie on ozdobiony balonami, oczywiście z number one

Dziadki męża chcieli mu kupić rowerek, ostatnio się wygadali, ale my już mamy więc odpada
Już dawno się przekonałam, że jest inaczej traktowany od ich ukochanej wnuczki... Ostatnio mnie wkurzyli, jak sie zapytalismy czy nam na jedna noc wezmą w lipcu małego bo na wesele idziemy. I co usłyszałam od teściowej? ze nie wie jak będzie sie czuła