reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Kasik1995

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Sierpień 2019
Postów
15
Mam do was takie pytanie normalnie termin mam dopiero na święta ale dzisiaj na usg lekarz pow ze jest widoczna pępowina na szyi dziecka czy może być tak że wcześniej mi zrobią cesarke?
 
reklama
Hej. Moja córka była opętlona pępowiną od 28 tygodnia i na dodatek było przez to podejrzenie niedotlenienia. Lekarz mówił mi, że siedzę jak na bombie i w każdej chwili moze być cesarka. Leżałam przez to w prawie miesiąc w szpitalu, dostałam sterydy na płuca dla dziecka. Potem wyszłam ale codziennie miałam ktg i badane przepływy. Ostatecznie w 34 tygodniu ciąży córka jak zmieniła pozycję na główką w dół to się odpętliła i miałam cesarkę w 39 tygodniu tak jak było początkowo planowane. Dodam, że dużo dzieci jest opętlona i nie jest to powód do szybszego rozwiązania ciąży jeśli nic się nie dzieje ani nie jest to wskazanie do cesarki.
 
Właśnie też teraz leżę w szpitalu na obrzeki nog już drugi raz. W zasadzie lekarz nic nie mówił czy bd wcześniej rodzić czy nie. Ale trochę się wystraszyłam
 
Do góry