reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

reklama
Wg obecnych wytycznych przez pierwsze 6 miesięcy dziecko powinno tylko pić mleko, potem nadchodzi czas rozszerzania diety ale wówczas do picia tylko woda.
Nie ma potrzeby dopajac takiego maluszka herbatą, dawaj mu tylko mleko. Jeśli karmisz piersią to karmienie na żądanie - przystawiaj maluszka tak często jak tego potrzebuje i kiedy ty tego potrzebujesz (masz np. przepełnione piersi).
Jeśli karmisz mm to nie pomogę niestety, bo nic o tym nie wiem ale na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże :)
Powodzenia!
 
Wg obecnych wytycznych przez pierwsze 6 miesięcy dziecko powinno tylko pić mleko, potem nadchodzi czas rozszerzania diety ale wówczas do picia tylko woda.
Nie ma potrzeby dopajac takiego maluszka herbatą, dawaj mu tylko mleko. Jeśli karmisz piersią to karmienie na żądanie - przystawiaj maluszka tak często jak tego potrzebuje i kiedy ty tego potrzebujesz (masz np. przepełnione piersi).
Jeśli karmisz mm to nie pomogę niestety, bo nic o tym nie wiem ale na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże :)
Powodzenia!

Zakładając, że mama karmi piersią. Owszem takie zalecenia są i myślę, że słuszne ;)
 
Do góry