reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porada

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2021
Postów
6
Dnia 23.01 pominęłam tabletkę daylette z blistra 7. Wzięłam ja z 7 h opóźnieniem. Odbyłam stosunek bez zabezpieczenia w tym dniu. Dnia 4.02 zrobiłam test ciążowy negatywny, miałam plamienie z odstawienia. W marcu plamienia nie było, wykonałam test ciążowy 18.03 był negatywny. 12.04 miałam dostać plamienia z odstawienia i nie dostałam. Zrobiłam test ciążowy negatywny jednak po kilku godzinach jest cień kreski w T. Wykonałam drugi test negatywny 12.04 znów zrobiłam test i negatywny czy mogę być w ciąży
 
reklama
Dnia 23.01 pominęłam tabletkę daylette z blistra 7. Wzięłam ja z 7 h opóźnieniem. Odbyłam stosunek bez zabezpieczenia w tym dniu. Dnia 4.02 zrobiłam test ciążowy negatywny, miałam plamienie z odstawienia. W marcu plamienia nie było, wykonałam test ciążowy 18.03 był negatywny. 12.04 miałam dostać plamienia z odstawienia i nie dostałam. Zrobiłam test ciążowy negatywny jednak po kilku godzinach jest cień kreski w T. Wykonałam drugi test negatywny 12.04 znów zrobiłam test i negatywny czy mogę być w ciąży
Testów ciążowych nie odczytuje się po czasie, bo ich wynik jest niewiarygodny.
Jeżeli współżycie było w styczniu, to byłabyś w 3 miesiącu ciąży, więc testy miałby widoczne od razu grube krechy.

Jednak jeżeli objawiasz się ciąży, idź na badanie beta HCG do laboratorium. Będziesz miała czarno na białym.
 
Jeśli będziesz w ciazy to ja będę szczękę z podłogi zbierac.
Ewentualnie pisać do producenta tabletek o odszkodowanie bo najwyraźniej produkt nie podziałał.
Bralam tabletki przez prawie 10 lat, zdążały mi się obsuwy kilkugodzinne i ani razu nie zaskutkowało to ciaza.
 
A podwójny brak plamienia przy tabletkach placebo? Wg producenta może oznaczać ciąże (testy negatywne), zdążało się ze nie miałam plamienia ale nigdy dwa razy pod rząd. Wizyta dopiero w poniedzialek a ja odchodzę od zmysłów
 
Jeśli będziesz w ciazy to ja będę szczękę z podłogi zbierac.
Ewentualnie pisać do producenta tabletek o odszkodowanie bo najwyraźniej produkt nie podziałał.
Bralam tabletki przez prawie 10 lat, zdążały mi się obsuwy kilkugodzinne i ani razu nie zaskutkowało to ciaza.
Co masz na myśli że nie podziałał. Testy które robiłam wychodzą negatywne, żadnych objawów nie mam, jedynie kręciło mi się w głowie po ekstrakcji osemek
 
reklama
Do góry