reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

reklama
Wczoraj dołączyłam do grupy na Fb......ale słabo się odnajduję na razie na fejsie......w sumie nie wiem czemu się tam wszystkie wyniosły :confused: Ja starej daty jestem chyba wolę BB..........:sorry2:
 
Wczoraj dołączyłam do grupy na Fb......ale słabo się odnajduję na razie na fejsie......w sumie nie wiem czemu się tam wszystkie wyniosły :confused: Ja starej daty jestem chyba wolę BB..........:sorry2:

Zgadzam się z Tobą, po doświadczeniu z NK nie zakładałam konta na FB i stwierdzam, że trudno się tam odnaleźć, też wolę BB. Może jednak garsteczka nas tu zostanie :-)

Nikos też mi tej grupy nie znalazł...chyba trzeba się bardziej wgryźć w obsługę...
 
no ja tez probuje sie tam dostac ale nawet nie jestem pewna czy sie do konca zarejestrowalam na fb, jam tez starej daty NIKOS, JJ, TONYA i poki co to tez wole BB i smutno mi jakos ze tak sie wykruszylysmy...

no ale bede probowac biec za czasem i a nuz sie uda
 
reklama
Do góry