reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradnik Mamuśki

Mikołaj tez ma zimne raczki i nózki ale ponoc tak moze być a nalezy sie sugerowac ciepłta na karku i klatce piersiowej.

Plan karmienia na najblizsze dni...co 3 godziny przysatwiam Mikołaja do obu piersi ile sie uda tyle zje (choc pewnie sie skonczy na kilku pociagnieciach) a potem modyfikowane.
Dziś wieczorem dostał 30ml Nan Pro i wciagnał to w kilka sekund- to chyba jego pierwszy prawdziwy posiłek w zyciu:)
 
reklama
O rany te kilogramy naprawdę tak lecą ? Byłoby cudownie....ja mam z 17 na plusie i skromnie liczylam chociaż na to ze w szpitalu zostawie 6 ,a to może być nawet 12 ? Cudo.
 
Mi spadło 10 kg i mimo tego, że ściągam ponad pól litra pokarmu i nie objadam się, waga uporczywie pokazuje 58 i za chiny nie chce mniej.

Coraz częściej spotykam się z opinią, że nie ma diety mamy karmiącej. A że młody ani razu nie zareagował na moje jedzenie wczoraj postanowiłam wzbogacić jego dietę o smażone a dzisiaj o kilka plasterków ogórka kiszonego. Należy wprowadzać tylko jeden produkt dziennie aby móc kontrolować czy nie wywołuje kolek bądź biegunek. Od samego początku karmienia wsuwam brzoskwinie, banany, jabłka i nic się nie dzieje;-)
 
Ostatnia edycja:
Megmarion u mnie tak samo mniej wiecej co 3h,chociaz coraz czesciej mam wrazenie ze bardziej ma ta butle na zadanie,bo jak sie obudzi wczesniej to mu daje a jak spi to tez go jakos specjanie nie budze.
 
i my chyba zkonczymy przygode z cycem...młody sie wkurza straszliwie nic nie ciagnie ale co sie dziwc jak tam chyba nic nie ma. cycki miekkie choc troche bola po bokach, a ja odciagam sladowe ilosci pokarmu :( No chyba to kwestia nie umijestnosci przystawienia piersi do elketrycznego laktatora-o ile tak sie wogole da??

Ja niestety musze Mikołaja wybudzac na karmienie...bo on by tylko spał...mija po 5 godzin a on spi jak zabity wiec zeby mi nie spadł na wadze musze go wybudzac co 3,5-4 godziny..ile je to jeszcze nie wiem bo starałm sie go do tej pory nakarmic piersia a potem dokarmic...do tej pory udałje mu sie zjesc ok 30ml wiec chyba ok jak na 3 dobe.

Kilogramy- mi w ciazy przybyło 11kg dziś jest mniej o 6kg ...myslam ze bedzie ciut wiecej :)
 
w domu juz jestesmy od wczoraj ale w szpitalu tez spal. Jak chodziłam do poloznych zeby go doakrmic to tez musiłay go dobudzac i pbudzac glukoza gdy chcialam go do piersi pzystwic(co i tak nie wiele dawało)
 
devi - jezeli do poniedzialku sie nie bedzie wybudzal na karmienie to skonsultuj to z lekarzem bo jak u nas wrocila zoltaczka to pierwsze pytanie lekarza bylo czy wybudza sie na jedzenie a ze to 3 doba to moze Was tez zoltaczka zaatakowala. Moja sie budzi co 3 godziny no chyba ze na spacerku to wtedy moze i 5 godzin spac chyba ze pielucha pelna :)
 
reklama
kurcze no własnie martwie sie czy to nie żoltaczka :( polozna na patronaz bedzie dopiero poniedzilek/wtorek

A jak u Was pierwsze kapiele mineły?? My dzis chcemy wykapac mlodego po raz pierwszy:)
 
Do góry