reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poradniki dla młodych mam?

jesli chodzi o poradniki dla tatusiów to ja stanowczo nie polecam "ojcostwo dla żółtodziobów". szkoda kasy. takie pierdoły tam piszą oczywiste. mało konkretów. takie pitu pitu,
 
reklama
Z tego co pamiętam w "Dzieciozmaganiach" też jest cześć poświęcona tatusiom. A co do pomysłu, żeby dorzucić do książki dla mamy karnet do kosmetyczki to jestem zdecydowanie za:)
 
Mówię, z takie karnetu, czy do kosmetyczki/fryzjera, czy nawet na zakupy w jakimś sklepie - każda kobieta będzie zadowolona, na pewno :)
 
Ja tez napewno wolałabym dostać karnet na zabiegi pielegnacyjna...ale nikt niestety nigdy mi prezentów nie robił...zawsze cieszyłam sie jak dostałam pake pamperów...(zawsze to zaoszczedzone 50zl :) Po narodzinach wszyscy myslą o dziecku...:)
Wracając do tej ksiazki to ja sama sobie kupowałam rózne poradniki jak byłam w ciazy ale to było 6 lat temu:) teraz jest wszystko w necie...masz watpliwosci-wpisujesz hasło i...wszystko juz wiesz :)

ewiiiiii, na pewno, ale nie wygodniej jest usiąść sobie w fotelu i poczytać? To tak samo jak z e-bookami, do mnie nie przemawiają. Ja muszę mieć książkę w papierze :)
 
No i wyszłam na stronę nieczytajacą :) Oczywiscie ,że czytam i to bardzo bardzo dużo :) ale ksiazki raczej przygodowe..Jeżeli chodzi o poradniki ...zdecydowanie wole internet :)
 
Ja osobiscie chciałabym dostac jakis karnet własnie do kosmetyczki/fryzjera/sklepu z kosmetykami itp. :)
A jeśli juz książke, to nie poradnik.
Ale gusta sa rózne jak wiadomo :)
 
reklama
Ja ostatnio czytam "W oczekiwaniu na dziecko" H.Murkoff, A.Eisenberg, S.Hathaway, gruba co prawda ale bardzo dokladna, duzo praktycznych i pożytecznych informacji a ja uwielbiam czytać. Wczesniej przeczytałam tez "Pyszna mama" H. Ricciotti o prawidlowej diecie w ciązy, tez bardzo polecam, fajnie napisana, fajne przepisy. Mam fajną bibliotekę niedaleko więc będę dalej szukać jakichś fajnych ksiązek :)
Ja wolę sobie poczytać na dany temat, bo to moa pierwsza ciążą i zielona jeszcze jestem :)
 
reklama
Do góry