reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod-blizniakow-Matyldy i Bartlomiejka:::( w 19 tc

reklama
Jaga tulę Cię mocno ... wiem co przeżywasz, ja też straciłam swoje ukochane Córeczki... urodziły się w 26 tc i tak dzielnie walczyły o życie - Patrycja 9 dni, Roksanka 19.... Minęło już półtora roku, i wiem, że ten ból nie zanika nigdy, ale można do niego się przyzwyczaić.... Dużo sił Ci życzę!!!
 
Wyrazy współczucia, a zarazem gratulacje...ja miałam być mamą listopadową, a też już nie jestem. Moja córunia urodziła się 30lipca br. Żyła 29dni, to był najpiękniejszy okres w naszym życiu teraz wielka rozpacz smutek żal bunt...
Laura Faustyna 30.07.2010-27.08.2010
Urodziłaś się dla nieba córeczko :*
 
jaga a ty tutaj? Mam nadzieje że już nie okłamujesz ludzi!! Na portalu wizaz.pl miała wiele kont, i oczywiście w większości była to osoba która traci swoje maleństa! pozniej jest w ciąży i znowu traci dzidzie, na innych wątkach jest szczęśliwą mamusią która zachodzi w ciąże i traci swoje maleństwo! Osobo przestań oszukiwac ludzi!! A o to dowód... Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość" - Strona 81 - Forum Wizaz.pl post 2407
 
reklama
jaga a ty tutaj? Mam nadzieje że już nie okłamujesz ludzi!! Na portalu wizaz.pl miała wiele kont, i oczywiście w większości była to osoba która traci swoje maleństa! pozniej jest w ciąży i znowu traci dzidzie, na innych wątkach jest szczęśliwą mamusią która zachodzi w ciąże i traci swoje maleństwo! Osobo przestań oszukiwac ludzi!! A o to dowód... Próbować do skutku część X „Wiara, nadzieja, miłość" - Strona 81 - Forum Wizaz.pl post 2407


jak mozna byc tak podłym :wściekła/y:
przeciez sa osoby które naprawde straciły swoje dzieci ( moja corcia 16 tydz ciazy )
nierozumiem takiej bezdusznosci
gdybym ja spotkała to bym nie wiem co jej zrobiła
zachciało sie gówniarze zabawy :wściekła/y:
 
reklama
Do góry