reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród Kraków Kopernika 2021

Nana1020

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Maj 2020
Postów
53
Miasto
Kraków
Cześć dziewczyny, u mnie dziś 28+1 tc. Pora zastanowić się gdzie rodzić. Od początku chciałam rodzić na Kopernika, moja lekarka tam pracuje. Czy orientujecie się jak to teraz wygląda w dobie covidu?, czy będzie mógł być przy mnie mąż, a później nas odwiedzać? Pisałam do szpitala ale jak na razie bez odpowiedzi.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, jeśli temat się już powtórzył proszę o przekierowanie na odpowiednie forum
 
reklama
Porody rodzinne w Krakowie teraz są już możliwe w każdym szpitalu. Jeśli chodzi o odwiedziny to nigdzie nie ma takiej możliwości.
 
Do góry