reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

martyna- no tak, ja widziałam go dwa razy na obchodzie i do dzisiaj mam go przed oczami:-D


tobolka- Ty już się lepiej nie schizuj:tak: bo jak tak zaczniesz, to jeszcze możesz sobie tysiące rzeczy wymyśleć, że coś może pójść nie tak; żaden szpital nie jest idealny, ale na pewno Ci krzywdy i dzieciątku nie zrobią; jak będzie źle ułożone zrobią pewnie cc;
ja rozumiem, że siedzisz jak na szpilkach, nie dziwię się ani odrobinę,
ale to migiem szoruj zrobić ciepłą kąpiel, poleż w piance, zrelaksuj się, mąż, partner czy kogo tam masz koło siebie niech Ci zrobi masaż /stóp np. to baardzo odpręża/, świeczek sobie multum zapal..
i oddychaj.. i myśl pozytywnie... będzie dobrze...;-)
 
reklama
mati wez nic nie mow z tym gronkowcem, mi tez malego zarazili. porażka.

a ja chcialam zapytac czy macie jakiegos dobrego pediatrę na NFZ, bo nasza pani doktor umarła w zeszłym tygodniu, i nie mamy nikogo.
 
futuremummy twoja lekarka przyjmowala w okolicach padarewskiego zgadza sie?
ja chodze do Sławinskiej na wróblewskiego ale jak wiadomo kazdy ma zazwyczaj dobre zdanie na temat swojego lekarza
dobrym a nawet swietnym lekarzem jest pediarta neonatolog Gawinska-Zimorocka ale jak bylam u niej to ona mówila ze odchodzi po nowym roku na emeryture
jest tez jedna lekarka na stilonowej ale ma tyle ludzi ze jak bylam u niej i ją prosilam to mi odmówila poszlam do niej tez ze wzgledu na to ze z nią pracuje neonatolog ze szpitala ktora zajmowala sie moimi maluchami po porodzie jest rewelacyjna dr Dzięgielewska
 
ok..muszę Was posłuchać bo padne na nadcisnienie :p :szok: Spróbuję się odprężyć, może mi to pomoże :p Nie spodziewałam się ,że aż tak będę się denerwowała..jutro się wszystko okaże.. Od rana zaczynam objazd Lekarz-dom-szpital..Trzymajcie kciuki, żebym trafiła w dobre i wykwalifikowane ręce :) Czas nagli..mam nadzieje,że moja pociecha wkrótce pojawi się na świecie cała i zdrowa.
A propo lekarza pediatry..Polecam doktora Tomasza Śmigasiewicza, przychodnia przy ulicy Mieszka 1. Przemiły człowiek, kompetentny, zawsze pomoże, w razie potrzeby przyjeżdża do domu, nigdy mi się nie zdarzyło aby nie przyjął wizyty mimo,ze np. już miejsc nie było, potrafi zostać po godzinach jeśli komus na tym zależy. Polecam, uwielbiam go po prostu :))
 
FutureMummy polecam ci Małgorzatę Dębicką,pracowała drzwi obok Gawińskiej Zimorodzkiej do której też kiedyś chodziłam z młodym,ale przepisałam go do Dębickiej,przemiła kobieta,skuteczne leki wystawia,przeniosła się z przychodni na Sienkiewicza do nowej przychodni na Walczaka 12.
A co do Śmigasiewicza-z całym szacunkiem,ale jak miałam naście lat i ciężko zachorowałam na nerki,to błędnie odczytał mi wyniki badań i wylądowałam na miesiąc w szpitalu,po tej przygodzie(niedopuszczalnej?) za nic nie powierzyła bym jemu zdrowia moich maluchów...

moja maleńka kończy dziś drugi miesiąc-a pamiętam jak się bałam przed porodem :p i zamiast już spać to w najlepsze grucha sobie i macha nóżkami i rączkami :)
http://www.suwaczki.com/tickers/km5strd8ziva534q.png
 

Załączniki

  • km5strd8ziva534q.png
    km5strd8ziva534q.png
    3,5 KB · Wyświetleń: 71
Ostatnia edycja:
a ja chcialam zapytac czy macie jakiegos dobrego pediatrę na NFZ, bo nasza pani doktor umarła w zeszłym tygodniu, i nie mamy nikogo.

o rany, ja się chciałam do niej zapisac, ale w końcu wybraliśmy innego lekarza
a co się stanęło.. chyba tak nagle zmarła..

ja z Młodzianem chodzę do dr Alicji Dejnowicz..
rewelacyjna babka.. fachowa, konkretna, przyjęła nas nawet jak wracaliśmy ze spaceru a potrzebowaliśmy porady, bo Młodemu nagle na dworze wyskoczyły jakieś czerwone plamy na buzi..
mi tam pasuje, chociaż widziałam różne opinie o niej.
 
mati - na witosa przyjmowała, koło kupca.
marisamm - ona juz jakis czas isę leczyła, a teraz niestety przegrała. to nie bylo nagle, bo już po chemi byla kilka lat. ale widac cos się pogorszylo.
to byla tez moja pani doktor od ładnych kilku, a nawet kilkunastu lat. bardzo ciepło ją wspominam.

teraz czekamy nadal na jakies zastępstwo. maly w srode 8 tyg a nie jest jeszcze zaszczepiony. bo oni nie mogą narazie w przychodni, bo nie ma stałego lekarza. paranoja. no ale czekam.
i szukam wciaz opinii na temat jakiegos lekarza.
 
FutureMummy - ja mogę polecić dr Beatę Kozłowską ( rodzinny i pediatra zarazem) z przychodni Stilonowskiej na Walczaka. Bardzo fajna i kompetentna lekarka, zawsze trafne diagnozy.

A tak poza tym to zastanawiam się nad prowadzeniem ciąży u dr. Brycha. Skoro lepiej mieć takiego co pracuje w szpitalu .
Coś o nim słyszałyście może????
 
Karolina a czemu twierdzisz, że lepiej miec takiego co pracuje w szpitalu?
To, że trafisz w trakcie porodu na jego dyżur to mega loteria. Poza tym nic to nie ułatwia, nie traktują cię inaczej jak rodzisz, a jedynie zawęża ci wybór lekarza ze środowiska szpitalnego.
Takie moje zdanie.:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i jeszcze nie ogarniam tu wszystkiego ale mam nadzieję że się wdrążę szybko. Czytałam wasze wypowiedzi wcześniejsze od czerwca, żeby wiedzieć czy dobrze trafiłam :) i...dobrze trafiłam. Termin mam na 5 stycznia 2013 (mam nadzieję że doczekam hehe) więc zbieram wszystkie info na temat rodzenia w Gorzowskim szpitalu. Czytając co piszecie chwilami zastanawiałam się nad zmianą szpitala hehe ale to tylko ze względu na opinie na temat położnych i pielęgniarek. Wiem że są ludzie i "ludziska" ale paranoja żeby bardziej się bać człowieka niż to co nie znane. :/

Widziałam że Karolina26 pytała się o lekarza prowadzącego ciążę.
Moją ciążę prowadzi dr Kleinhardt i mogę go polecić z ręką na serduchu. Wcześniej chodziłam do dr Dejnowicz (miła kobieta i to bardzo ale nie czułam z nią więzi jaką powinien czuć pacjent ze swoim lekarzem) a dr Piotr jest bardzo opiekuńczy i konkretny. Czuję do niego zaufanie i chyba to jest ważne. A muszę wspomnieć że wcześniej wstydziłam się chodzić do mężczyzny-ginekologa i trafiłam w 10.

Ojoj jak się rozpisałam :) Pozdrawiam Was dziewczyny

P.S. FutureMummy gratuluję założenia takiej grupy :) przeczytałam mnóstwo wypowiedzi na różnych portalach itp. i to co nie raz piszą to aż strach się bać:szok: takie głupoty, jakby całe życie w zamknięciu spędziły bez książek, szkoły itd.
A tu widzę inteligentne dziewczyny...do tańca i do plotek ;P hehe

url=http://www.suwaczki.com/]
7v8r43r8zxq0turq.png
[/url]
 
Ostatnia edycja:
Do góry