reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Co do CC i tatusia przy CC. Mój kuzyn był na Ujastku przy swojej żonie, przy narodzinach ich synka, właśnie przez CC. Było to jednak 7 lat temu. Teraz 8 miesięcy temu urodził im się drugi synek też przez CC. Zapytam jak było tym razem.

ja byłabym wdzięczna jakbys sie dowidziała :tak:

ja sie ta cesarka calkowicie załamłam, juz mnie nic nie cieszy. nie potrafie sobie przetłumaczyc ze bedzie dobrze.
 
reklama
termin mam na 29 wrzesnia, ale poniewaz córa nie obróciła sie głowa w dół bedzie prawdopodobnie cesarka, tzn na 100 bedzie jak sie nie obroci na dniach. dzis ide do mojej ginki zobacze co mi powie i ewentualnie jutro na kwalfikacje do cesarki pojde. :sad:

Ojej..o już tuż tuż:) może się jeszcze obróci:)
moje małe co jestem na wizycie kontrolnej jest główką na dół, ale u mnie jeszcze chwilka została do terminu, także wszystko się może zmienić.
Daj znać co Ci gin powiedziała:)
 
Ania4848 nie wiem, ale nie robiła badań I i II trymestru??? tam by na pewno wyszło.. to sa bardzo szczegółowe badania. Mnie tez 2 ginekologów badało. Współczuje :(
 
Ania4848 nie wiem, ale nie robiła badań I i II trymestru??? tam by na pewno wyszło.. to sa bardzo szczegółowe badania. Mnie tez 2 ginekologów badało. Współczuje :(

Ja tak samo robiłam badanie 3/4D na którym wszystko dużo lepiej widać i słychać. Właśnie na tym badaniu gin usłyszała szmery, ale dla pewności skierowała mnie na echo serca maluszka, które rozwiało wątpliwości i okazało się, że jednak wszystko jest w porządku.
 
Ja też robiłam szczegółowe badanie USG w 12 i 20 tygodniu u innego lekarza niż mój prowadzący.
Z tego co wiem dziewczyna miała regularnie USG, w tym połówkowe w 20 tygodniu, dlatego dziwi mnie, że lekarz nie zauważył żadnej nieprawidłowości...
 
DZIEWCZYNY PONAWIAM SWOJE PYTANIE:
Czy na Ujastku wykonują cc "na życzenie" bez wskazań medycznych? Może orientujecie się jaka jest cena, nie jestem z Krk ale bardzo zależy mi na tej informacji.
Pozdrawiam
 
Nitka89, tak są robione cc na życzenie, ale to nie jest oficjalnie. Musisz raczej dogadać się z konkretnym lekarzem. Wiem, że biorą od 1000 zł, a ci bardziej oblegani więcej. Niestety nic więcej nie wiem, jak coś będę wiedzieć to dam Ci znać.
 
Dziewczyny orientujecie się coś a propos tego czy coś się płaci na Ujastku...?
Chodzi mi o poród rodzinny itd..ktoś mi powiedział, że jak się nie zapłaci to ogólna maskara-zero opieki przez lekarza, położną itd..
Mi niby dziewczyna, która tam niedawno rodziła powiedziała, że poza tym że sobie prywatnie opłaciła położną to nie płaciła za nic...i sama nie wiem co o tym myśleć. Nikt oficjalnie mi przecież w szpitalu nie powie, ale może macie jakieś doświadczenia...


 
reklama
Dziewczyny orientujecie się coś a propos tego czy coś się płaci na Ujastku...?
Chodzi mi o poród rodzinny itd..ktoś mi powiedział, że jak się nie zapłaci to ogólna maskara-zero opieki przez lekarza, położną itd..
Mi niby dziewczyna, która tam niedawno rodziła powiedziała, że poza tym że sobie prywatnie opłaciła położną to nie płaciła za nic...i sama nie wiem co o tym myśleć. Nikt oficjalnie mi przecież w szpitalu nie powie, ale może macie jakieś doświadczenia...



nie płacisz nic :) ani za porod rodzinny ani za znieczulenie. mozesz jedynie ta polozna, ale wszedzie mowia ze sie nie oplaca.

ja we worek ide na kwalfikacje do cc :sad: i ciecie pewnie ebdzie w przyszylm tyg:sad:
wybacz Nitka89 ale ja nie rozumiem jak mozna chciec cc na zyczenie, nie pojete to dla mnie :no2:
 
Do góry