reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Żeromskim

Potwierdzam :) Badanie krzepliwości krwi robi się pod znieczulenie. Lekarze ich raczej nie zlecają, bo wyniki mają bardzo krótki okres ważności i można nie trafić z terminem porodu. I w Żeromskim, i w Ujastku takie badania robią na miejscu w czasie akcji porodowej, jeżeli kobieta rodząca prosi o znieczulenie. Oczywiście jest to też stała wymówka, dlaczego znieczulenia nie podać: "Jeszcze badanie krwi, to trochę potrwa, w tym czasie zdąży już pani urodzić". Pozdrawiam
 
reklama
ojjj faktycznie tu cichutko!
ja nie rodzę jeszcze;-) a wrzesień się zaczął wiec już pora:-D
byłam na ktg w szpitalu. wszystko ok tetno dziecka i ruchy ale skurczy brak... szyjke mam juz zgładzoną praktycznie ale zero rozwarcia.
we wtorek mam wizyte (wolałabym jej nie doczekac co by 120zł w kieszeni zostało;-)) ale z drugiej strony zrobi mi usg i bede wiedziec ile niunia przybrała...

aaaa i jak bylam na ktg to ogladnelam porodowke ...bardzo dobre wrazenie, warunki swietne i polozna byla przemila (p.Chmiel bodajze)

miłej niedzielki!!!!
 
A ja urodziłam...śliczną dziewczynkę!!! W piątek przez cc :-) i jesteśmy już w domu.
Potwierdzam swoje wcześniejsze opinie że opieka rewelacyjna.
 
Mysza najszczersze gratulacje:) Ciesz się teraz maleństwem, jak znajdziesz chwilkę to opisz dokładniej poród, bo my tu strasznie ciekawe takich wieści:) Buziaki dla Laluni:*:*

My w domu mamy mały remoncik, kończymy pokoik dla dzidzi (malowanie, panele i takie pierdółki). Mieliśmy robić dopiero na wiosnę, ale stwierdziliśmy że nie mielibyśmy gdzie trzymać wózka, bujaczków i tego wszystkiego co nakupiliśmy, bo łóżeczko póki mała jeszcze "za mała" to będzie stało u nas w sypialni. Więc jak to w remoncie cały dom biały w kurzu, więc mam dużo sprzątania. A dziś odbieram wyniki badań GBS, mam nadzieje że nic nie wychodowane i będę mieć USG oraz pierwsze KTG. Więc przebada mnie na wylot.:) Strasznie mi od dwóch dni brzuch twardnieje i boli mnie w lędźwiu, do tego brzuszek mi się obniżył więc chyba "to" już niedługo:)
 
Mysza - ogromne gratulacje!!!! Super że masz już malutką po tej stronie!!! :-)

A cc miałaś planowane? czekamy na wiecej info jak oczywiście znajdziesz troszkę czasu dla Nas;-)

Angella - trzymam kciukasy za wyniki GBS i badania!
 
Mysza gratulacje :) nie mogę się doczekać relacji :) będę wdzięczna za wklejenie jej też w wątku ciążowe pogaduchy... bo tutaj tyle skrobiecie, że cięzko będzie znaleźć
 
reklama
Dzięki :-)

Czasu przy takim Maleństwie to ja mam całe mnóstwo...bo cały czas śpi, budzimy ja z trudem na karmienie i śpi dalej. Jest słodka i śliczna.

mag_dzia ja miałam cięcie po cięciu... nie chciałam nawet próbować urodzić sn.
Ale ja się super czułam po poprzednim, teraz też.

Urodziłam w piątek przed południem a wczoraj popołudniu już nas wypisali, więc super bo nie trzymają jakoś długo jak nie ma zaleceń.

Opieka świetna. Cięcie robił mi mój lekarz więc wiedziałam że będzie dobrze, a opieka na poprodowym i noworodkowym rewelacyjna.
Pionizację miałam po 9 godzinach. Bez problemów ale poprzednio też się nie męczyłam, tylko stanęłam na nogi i poszłam pod prysznic.

Zmykam. Jak macie jakieś pytania to piszcie.
 
Do góry