reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

porod wywolywany

Probuje naturalnymi sposobami: seks, dlugie spacery, olej z wiesiolka, herbata z lisci.malin, odstawilam magnez 3 tyg temu ( z zalecenia lekarza) ale malemu jakos sie nie spieszy. Skoro seks do konca na mnie nie dziala obawiam sie ze ten zel tez moglby nie przyniesc efekty ale zapytam sie o niego lekarza. Z kazdym dniem coraz bardziej trace nadzieje ze maly zechce sam wyjsc :(
wyluzuj trochę odstrasuj sie i nie spinaj może się odblokujesz
 
reklama
Probuje naturalnymi sposobami: seks, dlugie spacery, olej z wiesiolka, herbata z lisci.malin, odstawilam magnez 3 tyg temu ( z zalecenia lekarza) ale malemu jakos sie nie spieszy. Skoro seks do konca na mnie nie dziala obawiam sie ze ten zel tez moglby nie przyniesc efekty ale zapytam sie o niego lekarza. Z kazdym dniem coraz bardziej trace nadzieje ze maly zechce sam wyjsc :(

To nie jest tak do końca, żeby sperma na Ciebie zadziałała tak samo jak zel musiałoby jej być bardzo dużo, czyli seks kilka razy pod rząd. Na mnie tak samo nic nie działało, żadne olejki, praca, schody, seks. Potem oksy nie działała, dopiero ten zel. Mam trzy porody po terminie i wydaje mi się ze każdy nastepny byłby po terminie i wywoływany. A czemu sie martwisz? Ja miałam wywoływane ale przebiegały całkiem znośnie.
 
I jak tam?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety dalej cisza. Moj wywolywany porod nie wspominam najlepiej. Da sie to przezyc ale najbardziej boje sie komplikacji w zwiazku z przenoszeniem ciazy. Mialam zielone wody plodowe bylo podejrzenie ze dziecko jest niedotlenione. Wywolywany porod mialam tylko dlatego ze moj ginekolog interweniowal bo w szpitalu chcieli zebym jeszcze pare dni w ciazy pochodzila. Moja mama rowniez ciaze przeterminowala. Rowniez miala zielone wody i miala cesarke bo zaczelam sie dusic.
 
Niestety dalej cisza. Moj wywolywany porod nie wspominam najlepiej. Da sie to przezyc ale najbardziej boje sie komplikacji w zwiazku z przenoszeniem ciazy. Mialam zielone wody plodowe bylo podejrzenie ze dziecko jest niedotlenione. Wywolywany porod mialam tylko dlatego ze moj ginekolog interweniowal bo w szpitalu chcieli zebym jeszcze pare dni w ciazy pochodzila. Moja mama rowniez ciaze przeterminowala. Rowniez miala zielone wody i miala cesarke bo zaczelam sie dusic.

Oby już niedługo, trzymam kciuki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry