reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród

W irl najpierw radza przebić pęcherz bo wód ubędzie i główka bardziej zaczyna uciskać i moze pomóc przy rozwarciu i skurczach.
 
reklama
Problem w tym, że jak odejdą wody to w zasadzie sprawa już przesądzona i nie ma możliwości zbytnio przedłużać porodu. Dodatkowo wody łagodzą skurcze, więc może bardziej boleć.
 
Przy założeniu, że nie można by było jeść (zależy od szpitala) to miałam to Wam napisać,ale zapomniałam - weźcie landrynki: miętowe owocowe - jakie chcecie. Dają energię - przetestowałam :-D
 
Ja zjadlam w szpitalu sniadanie - tosty z dzemem,a jak mnie podlaczyli pod kroplowki a pozniej zzo to juz nie moglam jesc bo mogloby mi sie zle zrobic.. i jak urodzilam przed 19sta to bylam taaaka glodna :) i znowu dostalam tosty z dzemem :)
 
Mnie koleżanka polecała snickersy lub inne tego typu batony. Dodają energii i zaspokajają głód więc chyba zakupię i wrzucę do torby.
 
ja mialam takie batoniki dla vegetarian z owocami w srodku :) zreszta jakie kolwiek slodycze polecam, nie ma to jak dawka cukru :)
 
reklama
Do góry