reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Bertha poprosisz przy cesarce o cięcie na pępku ;-)

Lila tos się spisała heh.Ksiazke można by było pisać. A zdjęcia gdzie?? Lila , Fondie i Asia 669 hmm to takie kolezaneczki?

Kas a nie wyniki po 8tyg??

Nafoczka :-). Noga na nogę z moim temperamentem ;-) pohotalam troszkę ale mąż też hopsnal w porę :-D. Zabawne że tyle człowiek się stara to ma zapchane jajowody a kiedy odetkane trzeba się zabezpieczyć. Nasz duet tj ja i mój M krepujemy się przy zakupie ubranka na dzide więc kombinujemy :-p.
Haha, jasne :p po tej laparo to mam nadzieje ze w ogóle cesarki nie bede miała.

Bea, a ty masz zakaz po hsg starań? Jaki plan?


Ja już pokazywałam :-)
Ale dobra, tu jeszcze jak było mniejsze w całej okazałości!

Zobacz załącznik 780114

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom

Cudny widok!! Piękności :)
 
reklama
Nafoczka :-). Noga na nogę z moim temperamentem ;-) pohotalam troszkę ale mąż też hopsnal w porę :-D. Zabawne że tyle człowiek się stara to ma zapchane jajowody a kiedy odetkane trzeba się zabezpieczyć. Nasz duet tj ja i mój M krepujemy się przy zakupie ubranka na dzide więc kombinujemy :-p.
Wiedzialam :D
no cóż "każdy ma jakiegos bzika, kazdy jakieś hobby ma.. " :p

Ja tez o 6 rano wstałam ze niby mięso wyjac z zamrazarki a się okazało ze od razu "tluklam kotlety" :D

Lilia, Avita czekam z niecierpliwością :D
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po wizycie. Trwala moze 8 min. Ale czego sie spodziewac jak to na nfz. Czy choruje pani przewlekle? Nie. Czy w rodzinie byly choboby/wady genetyczne? Nie. Czy zdazyly sie w rodzinie poronienia/martwe plody? Nie. Pozniej maz ten sam wyczerpujacy zestaw pytan... [emoji23][emoji23] Dobrze, wypisze panstwu skierowanie na kariotypy i z wynikami spowrotem do mnie. W rejestracji babka powiedziala ze jest kolejka i beda dzwonic zeby umowic termin. Jakby nie mogla od razu mnie umowic [emoji35] a ja myslalam ze mi dzisiaj krew pobiora [emoji23][emoji23][emoji23] i wynik po 3 tyg. od pobrania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie. Trwala moze 8 min. Ale czego sie spodziewac jak to na nfz. Czy choruje pani przewlekle? Nie. Czy w rodzinie byly choboby/wady genetyczne? Nie. Czy zdazyly sie w rodzinie poronienia/martwe plody? Nie. Pozniej maz ten sam wyczerpujacy zestaw pytan... [emoji23][emoji23] Dobrze, wypisze panstwu skierowanie na kariotypy i z wynikami spowrotem do mnie. W rejestracji babka powiedziala ze jest kolejka i beda dzwonic zeby umowic termin. Jakby nie mogla od razu mnie umowic [emoji35] a ja myslalam ze mi dzisiaj krew pobiora [emoji23][emoji23][emoji23] i wynik po 3 tyg. od pobrania.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzol u nas było to samo i jeszcze pani na takich starych planszach ogonki pokazywała jak się łącza , w sensie ze chromosomu. Badanie było za 2-3 miesiące i jak wgraniu się zapisałam w lutym było badanie a w maju dopiero odpowiedz, życie
 
Mam juz pierwszy wynik z dzisiaj : homocysteina : 8,34 umol/l , norma : 4,9-15.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana za wysoki do starań powinno być 5-6 zbijaj metylami dużo zielonego

Czajak miło było poznać. Dziwne to uczucie niby się wizualnie nie znamy a jednak znamy :-) :-). Ładnie namieszałam wiesz pewnie o co mi chodzi. Jak szczepienie u mnie widziałaś troszkę wyleciało jak u Ciebie? ona chyba nie potrafi ich robić
I do tego nic mnie nie boli
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyneczki :)

Mieliśmy się starać w tym miesiącu, ale w pracy szaleje rota wirus i był jeden przypadek mononukleozy...więc chgba dam sobie miesiąc wolnego jeszcze ;)
Foczusia czy wiesz jakie dziś święto? :D
Beri albo Bertha któraś z Was chciała zobaczyć moje arbuzy:
uploadfromtaptalk1477490502040.jpeg


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1477490502040.jpeg
    uploadfromtaptalk1477490502040.jpeg
    235,9 KB · Wyświetleń: 319
Kochana za wysoki do starań powinno być 5-6 zbijaj metylami dużo zielonego

Czajak miło było poznać. Dziwne to uczucie niby się wizualnie nie znamy a jednak znamy :-) :-). Ładnie namieszałam wiesz pewnie o co mi chodzi. Jak szczepienie u mnie widziałaś troszkę wyleciało jak u Ciebie? ona chyba nie potrafi ich robić
I do tego nic mnie nie boli
Mi również milo fajnie tam pogadać ta chwilkę można by więcej ale trzeba wracać. My jeszcze w drodze. Tylko z jednego w klucia mi wypłynęła ale fakt dziwnie szczepieni mi to się wydaje ze odwrotnie igłę trzyma. A ciekawa jestem dlaczego każda podaje ta szczepionkę inaczej chyba go zapytam i ciekawe co powie. Trochę boli ale po ostatniej bardziej czulam
 
reklama
Do góry