reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Muszę iść miałam już tak w marcu i kwietniu też takie plamienia brązowe przed okresem lekarz mówił że to nie wydolność ciałka żółtego tylko jakaś przyczyna musi być tego ,lecz nie dał mi żadnych badań do zrobienia
 
@roxie123 Dziękuję za pamięć :)
Zastanawiam się czy jest sens jutro iść na betę to będzie 11 dni po owulacji. Może za wcześnie? Tylko, że ja muszę iść po receptę na leki bo nie mam więc w razie czego dobrze jakbym pokazała lekarzowi jaka jest sytuacja.
Dzisiaj zatestowałam i jakiś mega słabiutki cień jest (taki szarawy) ale tylko jak się mocno wpatrzę, zauważył ją w ogóle mój M. Także sytuacja nie jasna.
Wolałabym iść na betę we wtorek to by był 25 dc. Moja lekarka w ogóle nie kazała mi wcześniej robić testów nawet :baffled: ale wiecie jak to jest..Nie wiem też czy to ma sens jak nie ma jakieś sensownej kreski..
Zresztą Ty @roxie123 najlepiej wiesz jak te testy są złudne..
 
@bertha Podwyższony stosunek CD3-4:CD8 obserwuje się o u pacjentów z chorobami o podłożu autoimmunologicznym, ale także w diagnostyce niepłodności i u kobiet z nawracającymi poronieniami. Jeśli chodzi technicznie o stosunek cd4/cd8 ja miałam wynik przed szczepieniami 3,4 Ty masz 2,5 i to ma dość duże znaczenie bo to jest właśnie czynnik odrzutu zarodka tak mi malina mówił po szczepienach miałam 2,8 a po 20 tygodniu ciąży wróciły do 3,2 to jeszcze nie to co na początku ale wysoko co mnie lekko stresuje. Mnie to tłumaczył tak , że to jest jeden z kilku wyników który świadczy o agresywnym układzie immunologiczny i dobrze go wyciszyć właśnie encortonem wcześniej szczepieniami w moim przypadku. I tak sobie myślę że może dobrze by było jakbyś brałam ten encorton od owu ja brałam 15 mg to jak byś wzięłam 10 mg to by było dobrze. To tylko takie moje rozważania musisz sama podjąć decyzję. Może @susana by coś podpowiedziała ona też jeśli dobrze pamiętam zna się na tym.

@kas90 ta sałatka super ale nie będę robić dla mnie i męża bo będę jak torba wyglądać po ciąży haha. Może zrobię jakaś imprezę :):p:p

@pixi.nova bierz leki ? Masz ? to dobry omen jutro zrób bete a we środę powtórz ja bym tak zrobiła bo leki są ważne. Trzymam kciuki i zdrowaśkę za Was dziś odmówię
 
@Porzeczka1234 Dziękuję Kochana, generalnie część leków mam ale nie mam clexane (dzisiaj mi się kończy, biorę już od owulacji) i ewentualnie Duphastonu, Jerzak nie kazała mi brać sterydu ani Duphastonu. Dopiero po konsultacji u niej ewentualnie duphaston.
Strasznie się boję.. Dziękuję za modlitwę.. jeżeli to będzie ciąża to przede mną najtrudniejsze tygodnie.. Muszę wierzyć, że to leczenie jest dobre bo inaczej oszaleje. Teraz nie mogę się już zastanawiać, podjełam decyzję i muszę się jej trzymać.
Bardzo się cieszę, że jestem tu z Wami, bo tak sama chyba bym oszalała..
Jednak nie chce się nakręcać, może nic nie wyszło i trzeba się będzie dalej starać. Zobaczymy
 
@marshia to zobaczymy bo ja najprawdopodobniej dostanę rano [emoji4]
@pixinova wierzę że to ciąża [emoji8] i po kolei za Tobą wszystkie beda mieć kropeczki [emoji4] czekam jutro na wynik i 3mam kciuki !

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie po długiej przerwie [emoji6] troche mnie nie bylo i 15 stron do nadrobienia [emoji5] Bylam z mezem w karpaczu, zaliczylismy tez prage [emoji7] taki rocznicowy wypad, bo 23.08 mamy 3 lata [emoji6]
Marshia podziwiam Cie za sile walki, dobrze ze " nalezysz " do tych bezobjawowych
Destino trzymam kciuki za Twojego meza [emoji8] dobrze ze ma wsparcie w Tobie
Anetkruczek bardzo mi przykro, nie wiem jaki bym miala "plan dzialania" na Twoim miejscu ale wizja Twojej dr , ze za 2 mac mozecie zaczac starania by mnie bardzo podbudowala ze mam jeszcze szanse [emoji8]
Do p. bentuli sie nie odniose... nie kojarze...szkoda opuszkow [emoji23]
Roxie bardzo mi przykro, ze mialas takie dziecinstwo, teraz czas na lepsze czasy, wybudujecie domek, masz kochajacego meza i dzidzia to tylko kwestia czasu [emoji8]
Przeczkus [emoji8]
Niestety tylko hsg, nie laparo. Jutro [emoji5] a 23.08 do gina z wynikiem. Dzis mam 7 dc, koncze brac clo.
Takze w srode dam znac co gin powiedzial, mam nadzieje ze nie naprodukujecie tyle bo znowu bede 2 godziny czytac [emoji23]
Buziaki




Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Porzeczka1234 dobra duszyczka z Ciebie.

@bertha Ja rozmowe i stosunek CD3 do CD4 była kiedyś zza czasów Fondie i Strawbelki ,ale nie znam tematu bo mnie nie dotyczył i nie kodowałam danych, prawdź może na wątku nafoczki.

@pixi.nova weź to forum rozkręć bo dziewczyny boją wyjść i się wychylić . Zrób bete jutro i szybko działaj z lekami. Jak masz zaprzyjaźnioną apteke poproś o leki że recepte doniesiesz. Ja tak robiłam
 
Do góry