reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

:biggrin2:
Hello,
dziewczynki wiecie może czy w prokocimu robią takie badanie i czy jak ono się nazywa takie zestawienie subpopulacji limf co robiła bertha
@bertha ładny wynik masz nk8-)reszte niestety nie wiem tu pewnie tylko pomoga dziewczyny co jezdzą do malinki
a propos spiruliny-ona take aktywuje nk:D
bertha kotku a robiłaś badanie ANA?
@pixi.nova może choć ty zaskoczysz w tym miesiącu, bo ostatnio jakiś zastój,
Ale za to jak sie dziewczyny zbiorą to każda wystrzeli z bliźniakami!:D:p Tego wszystkim życzę! Ja ciągle miotam się z myślami czy ta beta nie za szybko jutro aaa boje się...
@Destino dziękuję za pomoc odnośnie leków :) Trzymajcie się z maluszkiem.
 
reklama
@pixinova czekam jutro na dobre wieści [emoji4]o której wynik ? Zrób test rano może

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrocilam :D ♡ dziękuję za każde dobre- niewymuszone słowo ♡ pozdrawiam wszystkie i nie wymienię z ników a mogłabym któraś pominąć ;p

@mała79 progesteron najlepiej po owu ok 21dc

:biggrin2:
Ale za to jak sie dziewczyny zbiorą to każda wystrzeli z bliźniakami!:D:p Tego wszystkim życzę! Ja ciągle miotam się z myślami czy ta beta nie za szybko jutro aaa boje się...
@Destino dziękuję za pomoc odnośnie leków :) Trzymajcie się z maluszkiem.
Pixi no do dzieła. Zaraz brzuszki będą :)
@bertha nie moja bajka, niestety 9a może staty) :) :*
@Destino skarbie, głowa do góry :*
@dżoł rozbawiłaś mnie z tym kciukiem :D
Jutro może opiszę coś więcej (jeśli oczywiście chcecie :D ) dzis to wiecie... wróciłam późno, zająć znęczonymi dziećmi nie ma sie kto, pranie nastawić, obiad na jutro zrocić.. o ja biedna ;) ale za to jaka szczęśliwa :D
 
Dziękuje! To widzisz, dobrze wymyśliłam żeby brać steryd już 2 dni przed owu.. będę brała do potencjalnego zagnieżdżania 10mg.
A te podwyższone limfocyty pomocnicze to ważne? Czy tylko ten stosunek jest krytyczny?
Ogólnie podwyższone limfocyty same w sobie świadczą o możliwości chorób
autoimmunologicznym i tu potrzeba jest głębsza diagnostyka czyli to co robisz z tego badania nic więcej nie wyczytasz a
przynajmniej ja może immunolog ale myślę że nie powie ci nic więcej niz ja majac to jedno badanie (chyba) czekamy na resztę. Ale nk super

@pixi.nova to ściskam kciuki za jutro wierzę że będzie ciąża zabezpiecz się lekami ściskam i czekam na wieści w razie w pisz
 
Wrocilam :D ♡ dziękuję za każde dobre- niewymuszone słowo ♡ pozdrawiam wszystkie i nie wymienię z ników a mogłabym któraś pominąć ;p

@mała79 progesteron najlepiej po owu ok 21dc


Pixi no do dzieła. Zaraz brzuszki będą :)
@Destino skarbie, głowa do góry :*
Jutro może opiszę coś więcej (jeśli oczywiście chcecie :D )
Złap oddech Kochana i czekamy na jutrzejsza relacje :-* (p.s. cóż to w ogóle za pytanie czy chcemy :-p )
 
Hello,
dziewczynki wiecie może czy w prokocimu robią takie badanie i czy jak ono się nazywa takie zestawienie subpopulacji limf co robiła bertha
@bertha ładny wynik masz nk8-)reszte niestety nie wiem tu pewnie tylko pomoga dziewczyny co jezdzą do malinki
a propos spiruliny-ona take aktywuje nk:D
bertha kotku a robiłaś badanie ANA?
@pixi.nova może choć ty zaskoczysz w tym miesiącu, bo ostatnio jakiś zastój,
Widzę na cenniku jakieś dwa rodzaje subpopulacji, najlepiej zadzwoń tam jutro i zapytaj :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@pixinova czekam na wynik [emoji4]

Dziś 32 dc kurde @nie ma[emoji20]mój gin taki awaryjny przyjmuje dziś na NFZ jak mnie nie zaleje to pójdę podgladnac czy jest czysto . Szkoda mi kolejnego cyklu wolę wiedzieć że jest ok . Zrobiłam nawet test ale negatyw więc nie wiem co mnie tak zablokowalo

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Roxie no do bani . wiem co to czekanie na @ jak testy białe. Pewnie stres Cie blokuje. Faken zawsze musi być coś.
Ja dzięki jesiennej pogodzie jestem w skowronkach w końcu mogę odetchnąć. Lecę po kombinezona i na lumpki ale to już ostatnie podrygi . Jeszcze @susana pokazała mi swoje łowy to ręce mnie swędzą na wydatki :D dr. Queen sorry jeśli Cię wydałam :p

aaa dziś biorę ostatnią tabl b12 i kwasu foliowego metylowego i czas na fembiony ale pranatale przejść. Miłego dnia laseczki te super tyczki i te krągłe . cium cium
 
Do góry