reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@pixi.nova to trzymamy kciuki po cichu. Twoje wcześniejsze ciaze tez były na lekach czy bez?

Dziewczyny, które Piły Inofem - 1 czy 2 saszetki dziennie? Chodzą różne opinie. W zaleceniach ogólnych jest, ze raz dziennie. Ale niektórym podobno sami lekarze zalecają 2 dziennie

@Destino mądra z Ciebie babeczka :)
 
reklama
Przepraszam, że tyle to trwało ale jestem z tatą na kolonoskopii u lekarza :)

A nie chcę Wam tu smęcić cały czas o moim endometrium, bo nie o tym ten wątek i inni mają gorzej [emoji12]

@bertha, @Porzeczka1234, @kas90, @Liluli, @Funia90 mam nadzieję, że żadnej nie pominęłam ;)

Od kolejnego cyklu zamierzam brać od owu Dong Quai czyli Dzięgiel Chiński (wyczytałam, że jest na owu ale też pomaga ukrwić macicę) i będę łykać olej z Wiesiołka do owu, bo potem powoduje mikroskurcze. Oprócz tego nadal będę wspomagać się: migdałami, wszelkimi orzechami, jabłkami, glutkiem z siemienia lnianego, Omega 6, Magnezem, olejem Lniany budwigowym, Tokovit (wit. E 2X200mg), Acard 75mg (działa na ukrwienie macicy).
A ponadto będę brać wit. C bo wyczytałam, że wspomaga wchłanianie estrogenów (i tu pokrywałaby się teoria, że cytrusy wpływają na wzrost endo), codziennie lampka wina czerwonego wytrawnego, będę spożywać pestki dyni (oprócz migdałów i orzechów) ok. 1-2 garście, będę jeść ryby przynajmniej co drugi dzień, nadal będę brać magnez i łykać kapsułki Omega 3, bo działa na odbudowę endo, UWAGA będę wtykać sobie Viagrę dopochwowo od 5dc do owu 4x1:D mam nadzieję, że Małż nie będzie podkradał [emoji23] będę popijać sok z granata i sok z czerwonej koniczyny bo zawierają fitoestrogeny, czyli takie jakby naturalne estrogeny ;)
I uwaga teraz najważniejsze, są badania i udowodniono, że Sperma ma w sobie białko, które pobudza wzrost endo przygotowując macicę do ciąży [emoji16]

A plan jest taki:
Staramy się 1-2 cykle, i jak nic nie pyknie, to wizytę w klinice mamy w połowie października. Wstępnie rozmawiałam już i po moim wywiadzie oprócz małego endo mogę mieć uczulenie na białko Małża i dlatego piecze mnie okropnie nasienie po każdym stosunku. Generalnie możliwe, że tak się składa, że mogą być nici z naszych naturalnych starań, bo podejdziemy do ivf, aaa i tam w klinice przed ewentualnym transferem zrobią mi infuzję domaciczną G-CSF i po tym endo ponoć ładnie ma rosnąć.
Powiem tak, niech się coś w końcu zacznie dziać, bo ja mam coraz mniej siły na taką zabawę w kotka i myszkę, tzn. jest ciąża i zayebista euforia i ok. 6tc czar prysł.

Tyle o mnie ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
kochana szalejesz, najważniejsze ze masz koncepcję:):):) ...trzymam kciukasy aby poszło wszystko zgodnie z planem;) ps. coś szłyszłam o Viagrze o podrasowaniu endo i na zbicie wysokich NK

a gdzie nam znikła @burczuś ??? co tam u cię ?
 
@Destino dziękuję za twoje słowa. Świetnie to ujęłaś. Ja wiem, że masz rację, staram się cieszyć, że może się udało. Jesteś świetnym przykładem, że nawet bardzo trudna ciąża daje radość a wiara czyni cuda.
Obiecuję już nie smucić ;)
@marshia ostatni ciąża tylko na acardzie, luteinie. Bez metyli, gluckophage i clexane.
@Marthi przychodzi taki dzień, że myślisz sobie nie ważne jakie będzie zakończenie, muszę spróbować bo inaczej po co to wszystko? Jak będziesz gotowa to przyjdzie taka chwila i odważysz się, wiem o tym ;):) A prawda jest taka, że nikt nam nie da gwarancji, że tym razem się uda.
Ja myśle sobie, że trzeba wierzyć, bo wszystko inne już robię ;)
@czarna_mala Podobno Jerzak leczyła czy leczy viagrą dla kobiet? Komórki nk o ile się nie mylę
@Marthi czerwone wino jest chyba na poprawę endometrium.
 
Ostatnia edycja:
@Destino dziękuję za twoje słowa. Świetnie to ujęłaś. Ja wiem, że masz rację, staram się cieszyć, że może się udało. Jesteś świetnym przykładem, że nawet bardzo trudna ciąża daje radość a wiara czyni cuda.
Obiecuję już nie smucić ;)
@marshia ostatni ciąża tylko na acardzie, luteinie. Bez metyli, gluckophage i clexane.
@Marthi przychodzi taki dzień, że myślisz sobie nie ważne jakie będzie zakończenie, muszę spróbować bo inaczej po co to wszystko? Jak będziesz gotowa to przyjdzie taka chwila i odważysz się, wiem o tym ;):) A prawda jest taka, że nikt nam nie da gwarancji, że tym razem się uda.
Ja myśle sobie, że trzeba wierzyć, bo wszystko inne już robię ;)
@czarna_mala Podobno Jerzak leczyła czy leczy viagrą dla kobiet? Komórki nk o ile się nie mylę
A steryd tez masz zalecony? Bo my mamy podobnie - IO, MTHFR, pai chyba tez masz :) i bierzesz podobny zestaw trabsow hak ja :)
Tylkonie pamietam czy encorton/metypred tez masz mieć?

Edit - już doczytałam - mie masz zleconego - Sorki - umknęło mi
 
A steryd tez masz zalecony? Bo my mamy podobnie - IO, MTHFR, pai chyba tez masz :) i bierzesz podobny zestaw trabsow hak ja :)
Tylkonie pamietam czy encorton/metypred tez masz mieć?

Edit - już doczytałam - mie masz zleconego - Sorki - umknęło mi
Nie ma sprawy, ja mam tylko MTHFR heterozygote A
Leczę się u Jerzak a ona jest przeciwna sterydowi, także zaufałam jej i nie biorę. Zresztą nic mi nie wyszło w wynikach.
Moi lokalni ginowie też nie zalecali mi sterydu, każdy odradzał. Jednak jak widać na forum, sprawa sterydu jest różna. Jedne dziewczyny jak np. @Funia90 nie biorą inne biorą. Każdy musi podjąć własną, trudną.. decyzję.
Ja dostałam gluckophage i w ciąży też będę je raczej brać.
Jakbys miała pytania to pisz śmiało.
 
@marshia ja pilam 2 dziennie, a czasem jedna. Ale 2 lepszy rezultat ponoc.

@pixi.nova ja tez chcialabym by u ciebie wszystko bylo dobrze. Wiem tez, ze przez pierwsze tygodnie po prostu bedziesz czekac z dusza na ramieniu na rozwoj wydarzen. Spróbuj malych krokow. Najpier beta, potem przyrost, pecherzyk, serduszko itd. To pomaga. A jak bedzie ci zle czy strach za duzy urosnie to jestesmy i bedziemy wspierac [emoji8]
Jak dlugo bedziesz w ciazy brac gluco?

Kwiatuszekk23 [emoji110][emoji110][emoji110]

Aaaaaaa pierwszy raz dzidziol kopnal i brzuch sie poruszyl [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] coz za cudo [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@pixi.nova nie gratuluję ale jestem z Tobą będzie dobrze musisz w to wierzyć.

@Funia90 super że już ruchy czujesz

@Destino nie masz lekko ale bobo wierci się ps doczytaałam że kopie teraz to już tylko będzie mocniej i mocniej odpoczywaj

@czarna_mala no jesteś przygotowana kochana super a tą wiagrą może podziel się z mężem będziecie mieli wesoło :D i ruchliwie. Ja też zawsze lubiłam mieć plan nie nawidzę stagnacji czuję wtedy , że się cofam.

@Marthi kochana jeśli tak bardzo się boisz może odpuścić myślenie o ciąży i same starania na jakieś 2-3 miesiące wycisz się bo chyba nie jesteś gotowa na nową ciążę jeszcze.

@kas90 wy w dużym mieście mieszkacie to może być tak jak mówisz bo wiem, że w Warszawie trzeba się właśnie tak zapisywać masakra jakaś. Cholera muszę się zorientować jak jest u nas bo może wszędzie tak jest

@roxie123 dobrze , że czyściutko teraz tylko czekać na @

@Kwiatuszekk23

@mała79 tak masz rację ja czytałam właśnie że nk Jerzakowa leczy czy leczyła wiagrą. Jak u Ciebie ?
 
@Destino cudownie że mały kopie. Mam nadzieję że te plamienia to nic poważnego ale jak masz wątpliwości skonsultuj z lekarzem zawsze lepiej wcześniej zadziałać
@czarna_mala pisz o wszystkim. Tak jak dziewczyny pisały nie wiadomo kto ma jaki problem a to forum jest skarbnicą wiedzy
Mam pytanie do dziewczyn które się szczepily. Dzwonili z przychodni że mąż nie może być dawcą i od razu pulowane. Czy to ma wpływ na późniejsze zajście że szczepienia od dawcy? @Porzeczka1234 co sądzisz?
 
reklama
@iveo mnie mrl skoczył dopiero po pullowanych szczepieniach także z mojego punktu widzenia to lepiej na mnie szczepienia męża nie działały nie wydłuża to w żaden sposób ewentualnie zielonego światła na starania czy ciąże
A pytalaś dlaczego mąż nie może być dawcą?
 
Do góry