reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny a to nie jest czasem tak ze cukier @Ropuszka666 wybija na czczo ponieważ je mało zbilansowana posiłki w trakcie dnia? Ja tylko powiem , ze po posiłkach mam też super cukier 101 max ale ja pilnuje i mało grzeszę jeśli chodzi o to czego nie możemy zjeść. I na czczo mam niski cukier tzn w normach. To samo było u mojego ojca jak nie jadł " zdrowych" posiłków mimo leków cukier po posiłkach ok na czczo 150 teraz je zdrowo tzn zbilansowane posiłki cukier na czczo 80-90 max po posiłkach 98-120 maksymalnie
 
reklama
Dziewczyny a to nie jest czasem tak ze cukier @Ropuszka666 wybija na czczo ponieważ je mało zbilansowana posiłki w trakcie dnia? Ja tylko powiem , ze po posiłkach mam też super cukier 101 max ale ja pilnuje i mało grzeszę jeśli chodzi o to czego nie możemy zjeść. I na czczo mam niski cukier tzn w normach. To samo było u mojego ojca jak nie jadł " zdrowych" posiłków mimo leków cukier po posiłkach ok na czczo 150 teraz je zdrowo tzn zbilansowane posiłki cukier na czczo 80-90 max po posiłkach 98-120 maksymalnie
Też słyszałam , że cukry na czczo są efektem całodziennej diety. Ale zrozumiałam, że @Ropuszka666 trzyma się zasad :)
Ropuszka:
A co do bułek to widzisz taka grahamka w składzie może mieć make pszenną cukier itp i wtedy to już nie jest zdrowe
 
Graham to typ pszenicy, więc na pewno będzie podnosić ten cukier
Pszenicę można jeść. Ważne by miała odpowiedni typ. Graham z założenia to maka o wysokim typie i to jest jak najbardziej w cukrzycy pożądane, ale niestety często oszukują i tej maki jest niewiele A do tego często maka zwykła o niskim typie , cukier i inne badziewie
 
Pszenicę można jeść. Ważne by miała odpowiedni typ. Graham z założenia to maka o wysokim typie i to jest jak najbardziej w cukrzycy pożądane, ale niestety często oszukują i tej maki jest niewiele A do tego często maka zwykła o niskim typie , cukier i inne badziewie

No to niestety właśnie prawda. Bułka grahamka potrafi mieć w swoim składzie kilka procent mąki grahamki i już się nazywa grahamką...
 
Dziewczyny ja z poradą . Koleżanka jest w ciąży dwie wcześniejsze poronione . Ma zespół antyfosfolipidowy bierze clexane 0.6 i acard150 plus duphaston 2*1 . Dziś dzwoniła i widziała bardzo delikatnie podbarwiony śluz no i oczywiście się denerwuje . Lekarka jej nie zapisała luteiny . Ja mam podjęzykowa orientujecie się jakie są dawki luteiny podjęzykowej i ile duphastonuu można brać bo jej lekarka stwierdziła że jak ma duphaston to po co Luteina
 
Ja biorę luteina 100 rano i luteina 100 wieczorem, do tego acard 150, clexane 0,8. Tez mam zespół aps i trombofilie

Aha luteinę biorę teraz podjeZykowo bo mam pessar ale wcZeniej brałam takie same dawki dopochwowo

Ja nie mam duphastonu, ale słyszałam ze luteina lepsza
 
Ostatnia edycja:
@kasiula222 dawki max to 3x2 luteiny 100 i 3x2 dupka na dobe
Natomiast i tak powinna to skontrolowac u gina. Jesli ciaza dobra, to dupek powinien wystarczyc. Ja bym odstawila acard na kilka dni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry