reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Burczus ja nic nie piszę bo również mi słabo emocje są ogromne musisz wierzyć że będzie dobrze ja zawsze wierzyłam ze tak będzie pomodle sie za was dziś.
Chce wierzyć że będzie dobrze wiem że to banalnie zabrzmi ale czuję ze tylko modlitwa potrafi ukoić moje i być może twoje skołotane nerwy. Ściskam Cię
 
Skoro Fondie mnie wywołała to napiszę ☺Ja 15 mg encorton brałam do 20 tygodnia a później stopniowo schodziłam z dawki,brałam jednocześnie Siofor 500 początkowo 3x1 a po 20 tygodniu przez 2 tygodnie 2x1 i później po tych dwóch tygodniach przez kolejne dwa 1x1
 
Arluśka, już Burczuś Ci napisała, serce jak zaczyna bić to bije wolno
"................
22 dnia, licząc od momentu zapłodnienia, zaczyna bić serce zarodka. Na początku życia płodowego będzie biło z prędkością około 90 uderzeń na minutę, potem przyspieszy do 160 uderzeń i w końcowym okresie ciąży zwolni do 140. Będziesz mogła je usłyszeć podczas wizyty lekarskiej juz mniej więcej w 14 tygodniu ciąży......"
 
Burczuś uwierz w to że serduszko się rozkręci:)

Ale rozkręciłam dyskusję....Nie chodzi dziewczyny w tym wszystkim tak naprawdę o to co bardziej boli....To są inne bóle, nieporównywalne. Cesarka to operacja, niesie za sobą ryzyko i powikłania, tak samo jak wszystko i niestety stało się jednym ze sposobów zakończenia ciąży wielokrotnie bez żadnych wskazań. A lekarze o powikłaniach nie mówią.....Wyjęcie dziecka "na zimno" też nie jest dla niego dobre....To jest szok dla dziecka bo ni stąd ni zowąd zostaje nagle brutalnie wyjęte na zewnątrz. Udzielam się na grupie gdzie dziewczyny mają wskazania do CC bo po prostu czasami nie ma innego wyjścia ale dla dobra dziecka czekają aż poród sam się zacznie. Na dziecko działają wtedy różne hormony, przygotowują go na przyjście na świat. Poród SN boli ale zaraz po porodzie mija, dla mnie jest po prostu mistyczny. Magia natury:) Do tej pory pamiętam ciepłe ciałko mojej Basi na mojej piersi, takie zaraz po porodzie, mogłam ją nakarmić zanim zabrali ją do inkubatorka bo dobrze sobie radziła. Pamiętam to uczucie szczęścia, jakiegoś triumfu....Przy CC mi tego zabrakło pomimo że rodziłam naturalnie i przy pełnym rozwarciu robili mi na biega CC. Byłam szczęśliwa ale za słaba i obolała żeby skupić się tylko na dziecku. Ale po to jest CC - gdy coś się dzieje. I kwestia bólu - ten kto decyduje się na CC bo boi się bólu SN nie zna jeszcze bólu pocesarkowego bo jednak bezbólowo nie da się tego przejść - środki przeciwbólowe są na porządku dziennym przez jakiś czas:)

Co do pytania kto decyduje - jak najbardziej pacjentka. Mnie po CC bez gadania chcieli znowu kroić ale się nie zgodziłam - podpisuje się odmowę. Zresztą na CC podpisuje się zgodę:)
 
reklama
Do góry