reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale cisza gdzie są wszyscy?
Bardzo się cieszę Julia, trzymam kciuki za Was i resztę maleństw Strawberki, Agnieszki, i Riri (jeśli nic nie pomyliłam)
a kto w tym miesiącu się stara?oprócz mnie:p bo nie chce żeby uwaga się skupiała tylko na mnie :pchyba Bea i kto jeszcze przyznać się 8-)
Czarna mala kiedy masz zabieg?
Ja po podglądzie u doktorka P. było co oglądać:D
 
reklama
Ja zaczynam statania. Maz wraca po 10 dniowej nieobecnosci a ja zaczylam juz cykl z lekami. Strasznie sie za mezem stesknilam i bardziej mysle o nim niz o staraniach. Wiecie co, bylam teraz sama przez kilka dni (dzieci na koloniach). Naogladalam sie filmow, poszlam do teatru, na impreze. Fajnie, ale jednak zycie rodzinne to jest moja bajka:) No i bez meza to fajnie jest tylko przez chwile:) Suska, odezwij sie, mam nadzieje, ze masz sie lepiej...
 
I ja się staram tylko u mnie jest tak: owulka już tuż tuż a mój maż od trzech dni ma bóle migrenowe. Dopada go to raz na pół roku. Teraz jest strasznie, okna pozasłaniane bo go światło drażni, wymioty i ból głowy do omdlenia. A leki żadne nie pomagają!!
Mam nadzieje że mu przejdzie bo szkoda mi kolejnego cyklu!!!! :(

Fondie masz priva :)

Sus daj znać!!
 
Hej
A my wczasujemy się nad jeziorkiem :-). Oliś śpi i je, je i śpi. Wczoraj obudził się ok 20 i nie spał do 23, potem pobudka o 3 i 7 rano. Rewelacja! Pogoda piękna, szkoda że nie mogliśmy całą rodzinką przyjechać.
Nafoczka, kup Sab Simplex, rewelacyjnie na kolki pomaga.
Asia669, a może beta wcześniej?
Fondie, jak tam jajca?
Sus, gdzie jesteś?
Strawbelka, Julia, Agnieszka, jak tam nasze ciężarówki?

Pozdrawiam Resztę Dziewcząt - lecę łapać słońce, może się trochę opalę na buzi :-)
Doris, pojadę we wtorek na betę, rzeczywiście rozwieje wszelkie wątpliwości.
 
I ja się staram tylko u mnie jest tak: owulka już tuż tuż a mój maż od trzech dni ma bóle migrenowe. Dopada go to raz na pół roku. Teraz jest strasznie, okna pozasłaniane bo go światło drażni, wymioty i ból głowy do omdlenia. A leki żadne nie pomagają!!
Mam nadzieje że mu przejdzie bo szkoda mi kolejnego cyklu!!!! :(

Fondie masz priva :)

Sus daj znać!!
Avita a brał Pyralginę albo Nimesil? Mojemu też nic nie pomagało, dopiero Pyralgina i jak ręką odjął a też zupełnie odlatywał. Taką królewską chorobę te nasze chłopy mają. :blink:
 
I ja się staram tylko u mnie jest tak: owulka już tuż tuż a mój maż od trzech dni ma bóle migrenowe. Dopada go to raz na pół roku. Teraz jest strasznie, okna pozasłaniane bo go światło drażni, wymioty i ból głowy do omdlenia. A leki żadne nie pomagają!!
Mam nadzieje że mu przejdzie bo szkoda mi kolejnego cyklu!!!! :(

Fondie masz priva :)

Sus daj znać!!
Mam nadzieje że mężowi przejdzie i będzie gotowy do działania:Dbo szkoda cyklu a co wkońcu Avita brałaś z polepszaczy jajeczek?
Ja mam nadzieję że kolejne upływające dni są dla Susany lekarstwem czas leczy rany każda z Nas to wie
Strawberka a jak samopoczucie ?
Napiszę jeszcze coś nt badania ANA( oczywiście aby nikomu to nie było potrzebne)w badaniu ANA3 wyszły mi jednak dodatnie na 3 plusy antygen DSF70 co oznacza dr Przybycień powiedział predyspozycje do chorób tkanki łącznej:no2:niestety im więcej szukam tym więcej wychodzi :growl:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pyralginë i Nimesil brał i nic a dziś kupiłam mu Frimig mówi że troche po tym lepiej. Jak do jutra nie przejdzxie to dam mu ten solpadeine (jeszcze tego nie brał). Asia masz racje królewską albo szlachecką :-Dchorobe mają nasze chłopy. Jak temu mojemu to powiedziałam :Dto mało mnie wzrokiem nie zabił!

A na porost jajek brałam clo. W czwartek jade na monit!! Po clo czuje sië jakbym z 5 kg przytyła. Kiedyś tak nie miałam.
Tylko żeby migrena przeszła:-( :(
 
Avita czemu nie pojedziesz z nimna ip? Moja siostra jak takie miala to ja kroplowkami nafaszerowali od razu przeszlo i moze Twojemu przejdzie i cykl uratujesz. A jak czesto sie mu powtarzaja to warto poszukac przyczyny. Ja mam od vzytania ksiazek ;-) A moja mama miala z uciskajacego tetniaka. Wiec sama rozumiesz. Ratuj cykla potem wylecz meza zeby wiecej wymowek nie mial :p.
Nafoczka szalejesz.Ty sie tak tesciowej nie podlizuj. To juz taki gatunek ze tego lezenia polrocznego Ci nie wybaczy :-*

Aga 707 Wychodz z krzakow i pisz co u ciebie.Juz sezon ogrodowy ku koncowi bedzie czas na sex :p

LUMIA heej co tam u Ciebie? lamia a Ty jak sie masz? Destino? A Arda jak u Ciebie co robicie?Dlugo bedziesz jeszcze do nas niezagladac?
 
reklama
Jestem Dziewczynki, jestem...
Czytam na bierzaco, ale weny do pisania brak...
Co u mnie....juz samA nie wiem....mysle, ze to nie historia na ten watek ;-)
Jestem wlasnie w 14dc...bez wspomagaczy.
Ostatnio sledzilam Wasze wpisy co do insulinoodp... i caly czas mi z tylu glowy siedzi, ze u mnie jest cos nie tak, choc dwoch lekarzy mowi, ze ok....
Moja insulia na czczo byla ponizej normy (chyba 2,9), a kolejne pobrania roznily sie niewiele i wynosily chyba ok 33, i 31 z hakiem.....
Caly czas mysle, ze cos jest nie tak, tym bardziej, ze babcia miala cukrzyce, a ostatnio u mojego taty tez byly podejrzenia.....
Destino i inne Dziewczyny z malopolskiego....czy mozecie mi polecic jakiego dobrego lekarza, ktory zinterpretuje mi wynik krzywej rzetelnie!!!
Krzywa mialam robiona w 2014roku, wiec pewnie trzeba bedzie powtorzyc...
Ale czytajac Wasze wpisy, ze moze byc problem z zaciazeniem....ja tak mam, mimo iz jajca rosna....
Przepraszam, ze tak tylko o sobie, ale jakis spadek formy u mnie straszny....

Asiu,
Serce mi peklo czytajac Twoj wpis :-(tak bardzo mi przykro :-(

Pozdrawiam serdecznie swiezo upieczone mamusie, brzuchatki i staraczki :-)
 
Do góry