reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kas90 mam podobnie ,zawsze sobie mowilam ,ze corcia bedzie miala imie prawie po mamusi hehe Anna i Joanna[emoji5]
Ukladaj,ukladaj bo jeszcze troszke i na prawde sie pojawi Wasz skarb[emoji5]
@Gabiś marza mi sie takie ciemne wloski u mojej dzidzi[emoji5]Blanka jest na prawde przesliczna[emoji4][emoji7]

@Porzeczka1234 ja znow nie moge sie opanowac wieczorem[emoji4]i slodycze u mnie tez sa codziennie,a lody obowiazkowe juz[emoji1]
Dam fotke jak tylko sie ubiore hehe bo poki co sie chlodze prawie na golasa[emoji16]jestes na watku ze zdjeciami?

@bea25ta mowisz ,ze wypocisz heheh[emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ale wam zazdroszczę tych maluszków i brzuszków ja to bym mogła 100 przytyć żeby tylko mieć malenstwo:)
P.s. moja siostra przytyłam 30 kilo w ciąży i do roku chuda jak patyk wszystko zrzuciła także będziecie się po martwic:)) pozdrawiam
 
@Funia90 nie ma problemu kochana mam zapytanie. Ty taka lodziara :p czy jadłaś lody Haagen-Dazs my dziś kupiliśmy w tesco cena masakra jak na lody 500 ml 22 czy 24 zł ale kupiłam bo były orzechowe a takie lubię a teraz trudno dostać. Te lody są po prostu pyszne jedliśmy z mężem z zachwytem i mamy na jutro jak masz możliwość spróbuj a smaki to serniczkowe, ciateczkowe, brownie itd pewnie wypróbuję inny smak
 
@Funia90 nie ma problemu kochana mam zapytanie. Ty taka lodziara :p czy jadłaś lody Haagen-Dazs my dziś kupiliśmy w tesco cena masakra jak na lody 500 ml 22 czy 24 zł ale kupiłam bo były orzechowe a takie lubię a teraz trudno dostać. Te lody są po prostu pyszne jedliśmy z mężem z zachwytem i mamy na jutro jak masz możliwość spróbuj a smaki to serniczkowe, ciateczkowe, brownie itd pewnie wypróbuję inny smak

Och, te lody są naaaaaajlepsze!! uwielbiam!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gabiś Mała cudna .
@Roxie123 Nic ciekawego się nie dzieje . Dzisiaj wyskoczyłam na zakupy i spotkałam moja Panią ginekolog zapytała jak tam odpowiedziałam ,tak samo jak tobie i dodałam że czekamy .
@Kas90 Płacz to w naszym przypadku uzasadnione toczymy długą i ciężką batalię o ten mały cud.
@Porzeczka1234 Żarłoczek z ciebie .
@Czajak Kochana głowa do góry będzie dobrze.
@Bertha Trzymam kciuki.
@Burczuś Udanego wypoczynku.
 
reklama
@Porzeczka1234 szczerze mowiac widzialam je kiedys ale nie kupilam ,aleee skoro polecasz to zakupie[emoji5]jak bedziecie w Kato to polecam istne lody rzemieslnicze,to jakby obok rynku,sa pyszne i w ciazy bez kolejki mozna,bo tam nieraz na pol h stania:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry