reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Nafoczka część badań udało mi się zrobić będąc jeszcze w ciąży, ale nie wszystkie. Co do tego, które przeciwciała mogą się ujawniać tylko w ciąży, a które nie, to nie mam pojęcia, ale np ANA też mogą, nie tylko na krzepliwość. Nie chciałam Cię martwić, przepraszam :*
A co do opryszczki, to ja zaczęłam obecną ciążę od opryszczki narządów płciowych i u mnie akurat nie miało to wpływu. Ale następnym razem zamierzam przeleczyć się przez zajściem na wszelki wypadek.


Jak sie skończyła Twoja historia z ta opryszczka narządów plciowych w ciazy? Jak dzidzia? Czy taka opryszczka jest groźna w czasie ciazy?
 
@Paulasc ja miałam taką opryszczkę i poroniłam w 7tc,natomiast nikt nie jest w stanie stwierdzić czy to od tego czy nie... Mogło tak być, ale wcale nie musiało, tego się nie dowiem. Na pewno bardzo groźna jest jak przechodzisz ja w ciąży pierwszy raz w życiu. A jeśli masz ją podczas porodu to jest wskazaniem do cc.
 
Dziewczyny które się starają które są w ciąży bądź też już urodziły : jeśli bralyscie encorton w czasie starań to od którego dnia cyklu???
 
reklama
@monikao777 od 5 dnia po owulacji. Na priwa odpisze, ale ciężko mi teraz znaleźć czas :) A jak mam to już mam lekki kryzys i kimam na 1 oko ;)
@Oczekujaca123 jak samopoczucie?
Przezylam kolejny dzien. W zasadzie przelezalam, bo brzuch sie napinal, a jak juz relanium i spasmolina pomogly to dzieci zaczely kopac jeden w pecherz drugi po jelitach... takze zyc a nie umierac. :)
Grzecznie spedzam czas ;)

A jak Ty sie czujesz ? Jaka malutka? :)
 
Do góry