reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie, czy ktoś nie doczekał miesiączki i zszedł w ciążę?

I

iizek92

Gość
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z was poronila i nie doczekała 1 miesiączki? Chodzi czy zaszła od razu w ciążę po poronieniu.
 
reklama
Rozwiązanie
Lekarz mówił że tak może być, miałam dziś mieć wizytę ale nie ma Wyniku Histpatu i lekarz przełożył wizytę, A już chciała bym wiedzieć czy wszystko ok.
Straciłam wczesną ciąże 3 tyg temu (11 tydz. obumarcie zarodka w 7 tyg.)
Bez zabiegu i farmakologii. Krwawienie trwało około 10 dni. Nie zabezbieczamy się.
Nie dostałam jeszcze @, we wtorek idę do lekarza.
Jeżeli mam liczyć cykl od straty, to @ powinien przyjść za ok. tydzień.
Tez chciałbym żeby udało się już teraz...
Bardzo Ci dziękuję za ten temat....ja obawiałam się go poruszyć...
Kochana daj znać co i jak po wizycie
 
reklama
Na pewno nie, dostałam @ a po południu lekarz, chyba mnie nie zbada dzisiaj :D ale to znak, ze wszystko ok i wróciło do normy. Cykl taki sam, jak przed stratą. Umówię się na inny termin na badanie, dzisiaj pójdę tylko na rozmowę :) a jak u Ciebie?
Kochana u mnie miesiączki jeszcze nie ma ale gdyby miała przyjść to. Tak do. 10 sierpnia. :-) to po @ do dzieła!!!!
 
reklama
Do góry