reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie czy nie ?

Kasiula28_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Sierpień 2019
Postów
56
Witam . Robiąc beta Hcg miałam podniesione i od 12 urosło do 400 ,dzisiaj miałam plamienie pojechałam do ginekologa po usg stwierdził że macica jest pusta ze nie widzi ciazy i nawey jej nie było. Moje pytanie brzmi skąd taka beta? Bo pytając lekarza nie dostałam odpowiedzi. Endymetrium mam 11,30 . Czy to mogło być poronienie czy naprawdę nie było nawet tej ciąży?
 
reklama
A który masz tydzień ? nie możliwe żeby przy takiej becie nie było ciąży , może za młoda ciąża , albo biochemiczna ,kurde albo jakiś zaśniad , przy poronieniu miałabyś krwawienie , a nie plamienie ,a czy teraz robiłaś sobie bete ? żeby sprawdzić czy jest?
 
A który masz tydzień ? nie możliwe żeby przy takiej becie nie było ciąży , może za młoda ciąża , albo biochemiczna ,kurde albo jakiś zaśniad , przy poronieniu miałabyś krwawienie , a nie plamienie ,a czy teraz robiłaś sobie bete ? żeby sprawdzić czy jest?
Właśnie dopiero w poniedziałek zrobię bo dzisiaj u mnie nie mam już gdzie , sobotę do 14 a w niedzielę nieczynne .
 
A który masz tydzień ? nie możliwe żeby przy takiej becie nie było ciąży , może za młoda ciąża , albo biochemiczna ,kurde albo jakiś zaśniad , przy poronieniu miałabyś krwawienie , a nie plamienie ,a czy teraz robiłaś sobie bete ? żeby sprawdzić czy jest?
Nie wiem ktory tydzien właśnie :( miesiączke miałam 4.07 Ale chyba miałam opóźnienie owulacji bo pierwsza beta 4,27 była robiona 5.05 .
 
Skoro miałaś beta 400 to ciąża musiała być a usg może niewidzieć ciąży poniżej 1000.
Bardzo mi przykro z powodu twojego poronienia ale powinnaś się udać do innego lekaża który niebędzie ci wciskał bujdy byś nie rozpaczała. i powtóżyć betę by zobaczać czy spada bo moja siostra miała mocne krwawienie na początku ciąży i myślała że po wszystkich ale okazało się że nie i obecnie jest w 23tygodniu
 
Już ostatnio o tym pisałam, że lekarze bardzo lubią straszyć. Nawet nie pofatygują się aby dokładnie wszystko przeliczyć. Coś czuję, że i tym razem nie podszedł na poważnie do sprawy. Jedynie zastanawiająca może być taka grubość endometrium.

Ile dni temu miałaś betę 400?
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
Kiedy był termin kolejnej?
 
Już ostatnio o tym pisałam, że lekarze bardzo lubią straszyć. Nawet nie pofatygują się aby dokładnie wszystko przeliczyć. Coś czuję, że i tym razem nie podszedł na poważnie do sprawy. Jedynie zastanawiająca może być taka grubość endometrium.

Ile dni temu miałaś betę 400?
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
Kiedy był termin kolejnej?
Ostatnia beta 419 dokładnie była robiona w poniedziałek to było chyba 12.05 .
Ostatnia miesiączke miałam 4.07 Ale podejrzewam że miałam opóźnienia w cyklu bo wspolzylam tylko 2 razy w miesiącu i raz było trochę przed miesiączka i raz na początku cyklu, w dodatku pierwsza beta robiona 5.08 wynosiła 4,27
Kolejna powinnam mieć 3.08
 
reklama
reklama
Do góry